MEGHAN MARKLE, AİLE HAYATINDAN BAZI AYRINTILARI ANLATTI

Markle, Lili’nin yürümeye başlaması ve sabah rutinlerinden bahsediyor.

Buse Saray BUSE SARAY 02 Kasım 2022
MEGHAN MARKLE, AİLE HAYATINDAN BAZI AYRINTILARI ANLATTI

Meghan Markle, Archetypes Spotify podcast'inin son bölümünde "iyi/kötü eş/anne" tanımlarını konuştu. Konuyu Sophie Trudeau, Pamela Adlon ve Sam Jay ile tartışırken; Montecito’daki evlerinde Prens Harry, Lili ve Archie ile birlikte, Meghan olarak hayatının nasıl olduğuna değindi.Lili bir dönüm noktasına ulaştı, Meghan açıkladı: “Lili… yeni yürümeye başladı. O neredeyse bir buçuk yaşında ve Archie üç yaşından biraz fazla. Yani evet onlar... Oh, işin tam ortasındayım. Büyümek.”

Ayrıca sabahlarını bir aile olarak detaylandırdı. "Sabah telaşı, eminim yaşlandıkça daha da kaotik hale gelecek. Ama benim için, bilirsiniz her iki monitör de çocukları duymak için açık. Lili önce uyanır ve onu alıp aşağı indiririm." dedi Meghan."Yarım saat sonra, Archie uyanır. O kalkmadan hemen beslenme çantasını yapmaya başlarım. Kocam onu aşağı indirmeme yardım ediyor ve üçü için de kahvaltı hazırlıyorum. Benim için çok önemli. Bunu yapmayı seviyorum.”

"Ve bana, sabaha başlamanın en iyi yolu gibi geliyor" diye devam etti. "Ve sonra, üç köpeği de besle, daha yeni bir köpeğimiz daha var. Sonra Archie'yi kapıya çıkar."

Meghan, Harry’nin yardım ettiğini de ekledi. "Ah kocam, o harika. Yani, bunu bekar bir anne olarak yapmak... Birisi bunu, kendisine yardımcı olacak bir ortak olmadan nasıl yapar? Sadece iyi, kibar insanlar yetiştirmek için bilinçli bir ebeveyn olmaya çalışırken, anne olmak çok zor ve bunu yalnız yapmak gezegendeki en etkileyici, takdire şayan şey.”

Meghan, Adlon'a bir kızı olmasının kadınlara bakış açısını değiştirdiğini söyledi. “İlk önce Archie'ye sahiptim, şimdi bir kız annesiyim” dedi. “Ve bunun olacağını düşünsem de düşünmesem de oldu. Dünyayı nasıl göreceği ve belirli kadınlara rol model olarak nasıl bakacağı konusunda dünyayı farklı görüyorum. Ve bu programda konuştuğum birçok kadına baktığımda; siz de dahil, onun sadece içine sığmanız gereken bir kutu olmadığını, tam teşekküllü biri olduğunuzu anlamasını istiyorum. İlginç, meraklı, kibar, güçlü, insan… Ama aynı zamanda sesi olan bir kadın da oluyorsun. Ve o kadar güçlü bir sesiniz var ki, bence pek çok kadın için bu özgürleştirici – çünkü özgürce ve gerçekten konuştuğunuzda, insanlara aynı şeyi yapabileceklerini hissetmelerine izin veriyor.”


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.