MEGHAN MARKLE NE ZAMAN DOĞUM İZNİNE ÇIKACAK?

Sussex Düşesinin doğumu yaklaştı!

Meghan Markle’ın doğum yapmasına dört veya beş hafta kaldı. Prens Harry ile ilk bebeklerini dünyaya getirecek olan Sussex Düşesi henüz doğum iznine çıkmadı. Kendini çok iyi hissettiği söylenilen Markle, önümüzdeki iki hafta boyunca Kraliyet görüşmeleri ve ziyaretleri için çalışmaya devam edecek.

Mart’ın sonuna doğru işlerine ara vereceği söylenilen Markle’ın birkaç Kraliyet ziyaretine daha katılacağı söyleniyor. Geçtiğimiz hafta National Theatre’ın Direktörü Lisa Burger ve Artistik Direktörü Rufus Norris ile görüşen Markle, şimdilik özel toplantılarına ara veriyor. 

Kraliçe’nin kendilerine hediye ettiği Frogmore Cottage’daki 10 odalı evlerine taşınmaya hazırlanan Meghan ve Harry çifti, ailelerini genişletmek istiyorlar. Çift için özel bir anlam ifade eden Frogmore Cottage, Windsor Sarayından sonra ikinci düğün törenlerinin yapıldığı yer olmuştu. 

Soho House’un iç mimarisini tasarlayan Vicky Charles, iş arkadaşı Julia Corden ile beraber Harry ve Meghan’ın yaşayacağı Frogmore Cottage’ın da tasarımını üstleniyor. Vakıf işlerinin yanı sıra evin iç mimarisi ile de ilgilendiği söylenen Markle, uzun bir doğum iznini haketti!