MEGHAN MARKLE NEDİMELERİNİ SEÇTİ

Kraliyet ailesine biraz daha fazla Amerikalı dokunuşu gelecek gibi görünüyor.

Mayıs ayında düzenlenecek olan yeni -ve diğerlerinden daha farklı olacağına kesin gözüyle bakılan- kraliyet düğünüyle ilgili ufak detaylar gelmeye başladı.

Yeni öğrenilen detaysa şimdiye dek oldukça klasik İngiliz tarzında düzenlenen kraliyet düğünlerine bu kez Kaliforniyalı Meghan Markle'ın etkisini taşıyor.

 Müstakbel geline yakın bir kaynağın söylediklerine göre kraliyet düğününden önce Meghan Markle arkadaşlarıyla toplanıp gelin partisi yapacak. Ve yine kaynağın doğruladığına göre düğünde nedimeler olacak ve onların kimler olacağı belli bile. Meghan Markle'ın düğün günü yanında istediği nedimelerin isimleri henüz açıklanmasa da mihrapta yürürken annesinin de yanında olacağı da söylenenler arasında.Düğünün detaylarından, düğün sonrası partiye, gelinlikten şarkı seçimlerine kadar Meghan Markle'ın kafasında onlarca cevap bekleyen düğün soruları olsa gerek. Düğün giderleri elbette kraliyet ailesine yakışan şekilde olsa da, ülke ekonomisine yaklaşık 500 milyon Pound (2,5 trilyon TL) katkıda bulunacağı tahmin ediliyor..