MEGHAN MARKLE VE ELLEN DEGENERES LOS ANGELES SOKAKLARINDA

Markle ve DeGeneres sokak satıcılarına sürpriz bir şaka hazırladı!

Meghan Markle kraliyet protokolüne uymadığını bir kez daha kanıtladı. Ellen Degeneres’in ‘The Ellen DeGeneres Show’ programına katılan Markle, sokakta squat egzersizleri bile yaptı! Sokak satıcılarına hayatlarının şokunu yaşatan Markle, Ellen DeGeneres ile oldukça eğlenceli bir skeç hazırladı. 

DeGeneres ile bir şaka rutini hazırlayan Markle, kulaklığından DeGeneres’in komutlarını uygulayarak sokak satıcılarına şakalar yaptı. DeGeneres’in ‘Pwamma’ olarak adlandırdığı şovun senaristi Markle’ın asistanı rolünü üstlenirken, Markle ise oyunculuk hünerlerini sergiledi. Bir kristale dokunarak, “Ben izle Pwamma” diyen Markle, “İyileştirici güçlerim var. Güçlerimi hissedebiliyor musun?” diye ekledi. Bir masaya yaklaşarak cips ile birlikte acı sos dağıtmaya başlayan Markle, “Anne biraz ateş istiyor" dedikten sonra çantasından bir biberon çıkardı. 

Son masaya ise, “Fil neden kurabiye kavanozuna burnunu soktu?” diyerek yaklaşan Markle, uzun bir sessizliğin ardından “Anladınız mı?” diye sordu. Masa masa gezerek tuhaf sorular soran ve şakalar yapan Markle, DeGeneres’in komutlarını başarıyla tamamladı. Sokak satıcıları Markle’ın yorumları ve konuşmaları karşısında şok içerisinde kalırken, Sussex Düşesi’ni kırmamak için gülüyormuş gibi yaptılar diyebiliriz! Markle ve DeGeneres’in şakasının tamamını aşağıda izleyebilirsiniz…