MEGHAN MARKLE VE PRENS HARRY INSTAGRAM’DA

Artık Sussex Dük ve Düşesinin de bir Instagram hesabı var!

Meghan Markle ve Prens Harry’nin Kensington Sarayı'ndan ayrıldığını öğrendikten sonra Kraliyet çiftin yeni bir Instagram hesabı açtığını farkettik! @SussexRoyal adındaki hesap geçtiğimiz günlerde, Kensington Sarayı'nın resmi bir Instagram paylaşımı ile paylaşıldı. “Instagram’a hoş geldiniz @SusseexRoyal!” diye paylaşım yapan Kensington Sarayı, “Sussex Dük ve Düşesi'nin çalışmalarını takip etmek istiyorsanız @SussexRoyal’ı takip edin. Cambridge Dük ve Düşesi'nin çalışmaları için ise @KensingtonRoyal hesabını takip edin,” diye ekledi.

Harry ve Markle’ın yeni bir eve taşınmasını onaylayan Kraliçe II. Elizabeth, ünlü çifte düğün hediyesi olarak Frogmore Cottage’daki evi vermişti. Sussex Dük ve Düşesinin çalışanları Buckingham Sarayında kalmaya devam etse de, ünlü çiftin evi ve resmi adresi Frogmore Cottage olacak. 

Instagram hesaplarında monogramları ile beraber bir kaç adet resimlerini paylaşan ünlü çift, “Resmi Instagram hesabımıza hoş geldiniz; sizinle bizi motive eden işleri, desteklediğimiz fikirleri, önemli duyuruları, problemlere ışık tutma fırsatımızı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Desteğiniz için teşekkür ederiz ve @SussexRoyal’e hoş geldiniz,” diyerek takipçilerine bir hoş geldin yazısı hazırladılar.