MEGHAN MARKLE ELLEN DEGENERES'İN PROGRAMINDA!

Markle, Ellen DeGeneres’in programına sürpriz konuk oldu…

Meghan Markle’ın yeni televizyon röportajı Ellen DeGeneres ile oldu. Geçtiğimiz Perşembe günü ‘The Ellen DeGeneres Show’ programına konuk olan Sussex Düşesi, Prens Harry ile evlenmeden önce oyunculuk kariyeri hakkında konuştu. 

Markle’a eskiden Burbank Kaliforniya’daki Warner Bros stüdyolarına gidip gitmediğini soran DeGeneres’e yanıt olarak Sussex Düşesi, “Evet gerçekten buraya hep geliyordum. Gate 3 yanına park ediyordum. Ve buradaki en güzel şey, güvenlikler her zaman ‘Şeytanın bacağını kır! Umarım rolü alırsın’ diyorlardı. Bugün buraya gelmek çok ilginçti” dedi. 


“Seçmelere o kadar çok geliyorduk ki, güvenlikler seni tanıyor muydu?” diye esprili bir şekilde soran DeGeneres’e Markle ise “Sanırım bunu herkese söylüyorlardı. Çok iyi insanlardı” dedi. Aynı zamanda eski Ford Explorer Sport arabası hakkında konuşan Markle, “Çok ama çok eski bir Ford Explorer Sport arabam vardı ve bir noktada sürücü kapısındaki kilit çalışmamaya başladı. Yani arabamın içine giremiyordum. Bu yüzden seçmelerden sonra arka otoparka park ediyordum, bagajı açıyordum ve içeri girmeye çalışıyordum. Daha sonra çıkmak için de aynı şeyi yapıyordum. Gerçekten çok da ideal bir durum değildi” dedi. 

Sussex Düşesi’ne, “Arabanın bagajından giriş yapmaya çalıştırken görüldün mü?” diye soran Degeneres, bu hikayeden karşısında kahkahalarını gizleyemedi. “Hayır. Hiçbir şey olmamış gibi davranıyordum. ‘Ah, sadece özgeçmişimi arıyorum’ veya ‘Senaryomu işaretlemek için kalem arıyorum. Belki bagajdadır’ diyerek geçiştiriyordum. Sonra emekleyerek sürücü koltuğuna ulaşıyordum. Yaptığımız şeyler inanılmazdı” diyen Markle, oyunculuk kariyerinin başlangıcını anlattı. 

DeGeneres ile iki yıl önce arkadaş olduklarını anlatan Markle, DeGeneres ile bir köpek barınağında tanıştığını söyledi. DeGeneres sayesinde köpeği Bogart’ı sahiplendiğini söyleyen Markle, şimdilerde ünlü şov sunucusu ile yakın arkadaş.