MEGHAN VE HARRY SON KRALİYET GÖREVİ İÇİN İNGİLTERE'YE DÖNÜYOR!

Meghan Markle ve Prens Harry son birkaç haftayı Kanada'da yeni hayatlarını kurmakla geçirdiler...

Geçen ay kraliyet görevlerinden çekildiklerini duyurmalarının ardından çift, muhtemelen tüm gözlerden uzaklaşmak, bir mola vermek ve bir nefes almak istediler. Gelecek ay, bebek Archie ile İngiltere'ye geri dönecekler ama bu ziyaret uzun sürmeyecek. Ziyaretin nedeni ise çok özel: Sunday Times'ın haberine göre, Kraliçe Elizabeth 9 Mart'ta Londra'daki Westminster Abbey Commonwealth hizmeti için geri dönmelerini istedi.

Bu etkinlik, Meghan ve Harry'nin Kraliyet dışı yaşama geçişlerini tamamlamadan önce katıldığı, son kraliyet görevleri olacak. Onlar bu etkinliğe, Kraliçe'nin Commonwealth Trust Başkanı ve Başkan Yardımcısı olarak katılacak.

Commonwealth servisi, Meghan ve Harry'nin yeni hayatında yaptıkları işlerden çok farklı. Geçen hafta, Miami'de JP Morgan için bir etkinliğe katılıp konuşma yaptı. Harry, 425 bankacıya, 12 yaşındayken Ağustos 1997'de annesi Prenses Diana'yı kaybetmesi üzerine kederiyle yüzleşmesini anlattı. Etkinlikte Meghan da, eşini ne kadar sevdiği hakkında bir konuşma yaptı. Sunday Times'ın haberine göre çift, yaptıkları konuşmalar için 1 milyon dolarlık bir ödeme almış.

Geçen ay Harry, Meghan ve Harry için hayatın nasıl görüneceğine dair müzakereleri tartışmak için İngiltere'de kaldı. Finansal ayrıntılarla ilgili müzakereler hala devam ediyor, ancak Sunday Times, Kraliçenin Meghan ve Harry'nin kraliyet ailesinin üst düzey üyeleri olarak hayatlarından uzaklaşma kararına hala şaşkın olduğunu bildiriyor. Habere göre, kraliçe arkadaşlarına: “Eğer istedikleri buysa-eğer gitmek istiyorlarsa - gitmelerine izin vermeliyiz” demiş.