MICHELLE OBAMA’DAN İLİŞKİ TAVSİYELERİ

“Tinder’da uzun dönemli bir ilişki bulamazsınız.”

Michelle Obama kişisel deneyimlerini paylaşarak insanlara yardım etmeye devam ediyor. Son olarak ilişki tavsiyesi veren Obama’nın, önümüzdeki ay Barack Obama ile 28. evlilik yıldönümünü kutlayacağı için bu konuda uzman olduğun doğrulayabiliriz. Podcast serisinin yeni bölümünde Conan O’Brien ile ilişkiler hakkında konuşan Obama, Barack’ı camdan dışarı atmak istediğim zamanlar oldu. Bunu söylüyorum çünkü bazı duyguların çok yoğun olduğunu bilmelisiniz. Ama bu ilişkiyi bırkmanız anlamına gelmiyor. Bu zamanlar çok uzun olabilir, yıllar bile sürebilir” dedi. 

2002’den beri evli olan Conan O’Brien ile aynı zamanda zorlu zamanlar geçirseniz de bir ilişkiyi bırakmamanız gerektiğini hatırlatan Obama, “Genç çiftler en küçük zorluklardan sonra hemen gitmek istiyorlar çünkü kırıldıklarını düşünüyorlar. Demek istediğim şu, eğer bu bir evliliği kırıyorda o zaman biz Barack ile çoktan ayrılmıştık ama bizim evliliğimiz çok güçlü. Eğer vazgeçseydim ve zor zamanlarda yürüyüp gitseydim o zaman tüm güzellikleri kaçırmış olacaktım,” dedi. 

Evlilik kararından önce karşınızdaki insanı her durumda görmeniz gerektiğini ekleyen Obama, “Bunun karşınızdaki kişinin doğal hallerini keşfetmekten başka büyülü bir yolu yok, onunla birlikte olmakta dürüst olmanız ve onunla ciddi olmanız, nereye gittiğine bakmanız ve sonrasında durumu değerlendirmeniz. Tinder üzerinden uzun dönemli bir ilişki bulamazsınız,” dedi. 


Podcast yayınından sonra diyaloğu Instagram hesabına taşıyan Michelle Obama, hayranlarına ilişkilerinden öğrendiklerini sordu. Daha önce görülmeyen düğün fotoğraflarını paylaşan Obama, “Geçen hafta podcast yayınımda Conan ve ben evliliklerimiz hakkında konuştuk. Bu ilişki kişiliğimizin en temel parçalarından biri olabilir, bize mutluluk, anlam ve her gün destek veren. Ama kesin olan bir şey de var, bu ilişkiler çok çalışma ve dürüstlük gerektiriyor. Benim öğrendiğim şey buydu. Sizin kendiniz ve evlilikleriniz hakkında öğrendiklerinizi duymayı çok isterim" yazdı.