MILEY CYRUS, LIAM HEMSWORTH İLE İLİŞKİSİ HAKKINDA KONUŞTU

"Onu gerçekten çok, çok ama çok sevdim ve hala seviyorum ve her zaman seveceğim.”

Miley Cyrus ve Liam Hemsworth boşandıktan sonra her iki taraf da evlilikleri hakkında konuşmamayı tercih etmişlerdi. Ara sıra Hemsworth’ün ismini belirtmeden eski ilişkileri hakkında konuşan Miley Cyrus, evliliğine değiniyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde ‘The Howard Stern Show’ programına katılan Cyrus, sessizliğini bozdu. Röportaj sırasında evliliği hakkında açıkça konuşan Cyrus, Hemsworth ile evleneceklerini hayal bile etmediğini ve henüz 16 yaşındayken başlayan ilişkilerinin oldukça inişli çıkışlı olduğunu itiraf etti. Birlikte çok fazla şey atlattıkları için Hemsworth’ü her zaman seveceğini söyleyen Cyrus, hayranlarının hiç beklemediği açıklamalar yaptı. 

“16 yaşından beri birlikteydik. Evimiz yandı. Nişanlıydık ama ikimizin de sonunda evleneceğimizi düşündüğünü sanmıyorum ama Malibu’daki evimizi kaybettiğimiz zaman, öncesindeki ve sonrasındaki şarkılarımı dinlerseniz, bu travmanın beni nasıl etkilediğini görebilirsiniz,” diyen Cyrus, Malibu yangını sırasında Afrika’da olduğunu ekledi. Tüm olaylar gerçekleşirken evinden uzak olduğunu söyleyen Cyrus, “Ben Güney Afrika’daydım, evime dönemiyordum ve hayvanlarım sahilde bir direğe bağlanmıştı. Her şeyi kaybettim” dedi. 

Yangının bir açıdan sembolik olduğunu belirten Cyrus, zaman zaman bu olayı düşündüğünü söyledi. Yeniden inşa etmenin sadece ev konusunda olmadığını ekleyen Cyrus, içindeki yanan parçaları da onarmanın bir o kadar zor olduğunu belirtti. “Çok fazla şeyim vardı ve birden hepsi kayboldu, yazdığım tüm şarkılar bu evdeydi. Ailemin bana verdiği tüm fotoğraflar, senaryolarım, her şeyi kaybettim. Bunları geri yerine koymaya çalışmak çok zordu. ‘Doğa bir şekilde benim yapamadıklarımı yaptı ve geride bırakmam gerekenleri kolaylaştırdı’ diye düşünemedim. Yangına doğru koştum. Bu aslında garip bir şey değil, birçok hayvan da içgüdüsel olarak bunu yapıyor ve hayatlarını kaybediyorlar” diyen Cyrus, yangının hayatında değişen şeylerin bir sembolü olduğunu dile getirdi. 

Hemsworth ile ilişkilerine baktığında her şeyin bulanıklaştığını söyleyen Cyrus, “Bu sıcaklığa çekiliyorsunuz ve yoğun hisli bir insan olarak bunlar ile oturmak, gitmek istememek ve ‘Bunun amacı nedir?’ diye sorgulamak çok tuhaftı. Evden geri kalanlara tutunuyordum, sadece ben ve o. Onu gerçekten çok, çok ama çok sevdim ve hala seviyorum ve her zaman seveceğim.” dedi.