MILEY CYRUS VE LIAM HEMSWORTH AYRILIĞI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

Miley ve Liam geçtiğimiz hafta sonu 7 aylık evliliklerini sonlandırma kararı aldıklarını açıkladılar.

Hollywood'un en sevilen çiftlerinden biri olan Miley Cyrus ve Liam Hemsworth, sadece ayrılmakla kalmadılar, yeni aşklara da yelken açtılar. Cyrus, Kylie Jenner'ın abisi Brody Jenner ile evliliğini yeni bitirme kararı alan Kaitlynn Carter ile sahilde öpüşürken görüntülendi. 


Brody ve Liam, bu görüntülerin ardından ayrılıklarıyla ilgili açıklamalar yaptılar. Hatta Miley ve Brody Instagram üzerinde bir tartışma yaşadılar. Bu görüntülerin ortaya çıkması ardından, Kaitlynn'in Miley ile paylaştığı fotoğrafın altına Brody Jenner 'hot girl summer'(ateşli kızların yazı) şeklinde bir yorum bıraktı. Daha sonra kendi Instagram sayfasında paylaşım yapan Brody, fotoğrafın yorum bölümünde olaya espirili bir şekilde yaklaştı, 'Dikkat! Liam ve benim sahilde el ele tutuştuğumuz fotoğraflar yakında geliyor' yazdı. Cyrus, Brody'nin bu yaklaşımına cevabını geciktirmeyerek, 'Git kamyonunda öğle uykusuna yat ve biraz sakinleş #Hotgirlsummer' şeklinde cevap verdi.

Daha sonra Miley, Instagram sayfasında bir fotoğraf paylaşarak insan olarak gelişmenin önemi ile ilgili bir paragraf yazdı:"Evrime karşı koyma çünkü asla kazanamazsın. Şuan üstünde durduğum, bir zamanlar suyun altında ve Afrika'ya bağlı olan dağa olduğu gibi değişim kaçınılmaz. Dolomit Dağları bir gecede oluşmadı, bu büyüleyici harika milyonlarca yılda oluştu. Babam bana her zaman 'Doğa asla acele etmez, her zaman dakiktir' der. Bunun doğru olduğunu bilmek içime huzur dolduruyor. Bu gezegene ve onun sürecine saygı duymam öğretildi bana ve bunu kendim için de yapmaya kararlıyım"

Ayrılık haberinden sonra ilk kez memleketi Avusturalya'da görüntülenen Liam paparazilere, "Şuan konusmak istemiyorum. Nasıl hissettiğimi anlayamazsınız" dedi.

Hemsworth daha sonra, Instagram sayfasında bir gün batımı fotoğrafı paylaşarak ayrılıklarını duyurmayı tercih etti."Herkese merhaba. Miley ile ayrıldık ve ona bundan sonraki hayatında sağlık ve mutluluktan başka bir şey dilemiyorum. Bu özel bir durum ve konuyla ilgili hiçbir yorum yapmadım ve yapmayacağım. Medyada benim söylediğim 'alıntıları' görürseniz bunların doğru olmadığını bilin. Huzur ve Sevgiyle."


Temsilcilerinin People dergisine yaptığı açıklama: 'Liam ve Miley ayrılmaya karar verdi. Sürekli gelişen, değişen partnerler ve bireyler olarak bu kararı aldılar ve bu süreçte kariyerlerine ve kendilerine odaklanmanın en doğrusu olduğunu düşünüyorlar. Sevgiyle ayrı kalacakları bu zamanda, beraber sahip oldukları tüm hayvanların hala ortak ebeveynleri olarak kalacaklar. Lütfen gizliliklerine ve bu sürece saygı gösterin'

Bu üzücü haber, Miley'nin Elle'in son sayısına verdiği röportajda cinsel duygularının tek bir cinsiyete yönelik olmadığını açıklamasının ardından geldi. Röportajda Liam ile olan evliliği ve cinsel yönelimi hakkında konuşan Cyrus, "Bence benim evli olmam insanların kafasını karıştırıyor. Ama benim ilişkim farklı. İnsanlara hayatımın bu derece özel olan ilişkimi anlatır mıyım bilmiyorum çünkü bu oldukça karmaşık ve modern ve bence şuan insanların bunu anlayabileceği bir devirde yaşamıyoruz. Demek istediğim insanlar gerçekten benim evde bir önlük takmış, yemek yaptığımı düşünüyor mu? Şuan heteroseksüel bir ilişki yaşıyorum. Ancak, cinsel olarak kadınlara oldukça ilgiliyim. İnsanlar sağlık nedenleriyle vejeteryan oluyor ama pastırmanın ne kadar iyi olduğunu yine de biliyorlar. Ben partnerime karar verdim. Onun, en çok benim yanımda olan kişi olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle basmakalıp bir eş rolüne uymuyorum. Hatta 'eş' kelimesini sevmiyorum bile" şeklinde açıklamalarda bulunmuştu.