MILLIE BOBBY BROWN ‘GAME OF THRONES’ SEÇMELERİNE KATILMIŞ

Seçmelerde aldığı retler az kalsın Brown’un kariyerinden vazgeçmesine sebep oluyormuş!

Sürekli seçmeleri geçemeyerek reddedildikten sonra oyunculuktan vazgeçme kararı almayı planladığını söyleyen Millie Bobby Brown, kariyerinin başlarında ‘Game of Thrones’ seçmelerine de katıldığını itiraf etti. Jimmy Fallon’un ‘The Tonight Show’ programına katılan Brown, kariyerinin başlarındaki deneyimlerini anlattı. 


“Sanırım sürekli reddedilmek hevesimi kırıyordu, bunu herkese söylüyorum, sektör 7/24 reddedilmeler ile dolu” diyen Brown, “Evetlerden önce bir sürü hayırlar alıyorsunuz. Artık reklamlar için seçmelere gidiyordum ama sonra ‘Game of Thrones’ seçmelerine katıldım ve bundan da hayır aldım. Sonra, ‘Bu çok zor,’ diye düşündüm çünkü aslında rolü gerçekten çok istiyordum.” diye ekleyerek ‘Game of Thrones’ dizisindeki rolü alamadığını söyledi. 16 yaşında olan Brown kısa bir süre önce HBO ‘Bear Island’ serisinde Lady Lyanna Mormont karakteri için mücadele ettiğini söylemişti. Bu rolü çok isteyip başarılı olamayacağını söyleyen Brown’un yerine İngiliz oyuncu Bella Ramsey seçilmişti. 


View this post on Instagram

We're Not In Hawkins Anymore

A post shared by mills (@milliebobbybrown) on


“Son hedefim Netflix’te ‘Montauk’ adlı diziydi,” diyen Brown, Jimmy Fallon’a seçmelerden iki ay sonra Skype görüşmesine çağırıldığını söyledi. “Onlarla bir Skype görüşmesi yaptım ve gerisi tarih,” diyen Brown, öncelerde ‘Montauk’ olarak adlandırılan ‘Stranger Things’ dizisinin başrolünü aldı. ‘Stranger Things’ ile şöhret ünvanına ulaşan Brown, genç yaşında yılmadan verdiği mücadelenin sonunda başarılı oldu. “Montauk bana kesinlikle her şeyi yeniden yapmak için umut verdi,” diyen Brown, ‘Stranger Things’ dizisinin oyunculuk kariyerine yeniden pozitif bakmaya teşvik ettiğini belirtti. 

‘Stranger Things’ serisindeki Eleven karakteri ile ilk olarak 13 yaşında ve daha sonra 14 yaşında Emmy ödüllerine aday olan Brown, aldığı tüm hayırlara rağmen yeteneğini kanıtlamış oldu. Serinin hayranları ‘Stranger Things’ 4. Sezonunu beklerken, şimdilik Millie Bobby Brown’un Netflix’teki ‘Enola Holmes’ filmindeki performansını izleyebilirsiniz…


View this post on Instagram

#EnolaHolmes September 23. Only on Netflix

A post shared by mills (@milliebobbybrown) on