‘MODELLAND’ EĞLENCE PARKI AÇILIYOR

Tyra Banks, model olabileceğiniz bir eğlence parkı yarattı!

Amerika’nın Top Modeli yarışması yaratıcısı ve eski Victoria’s Secret meleği Tyra Banks, yepyeni bir proje ile uğraşıyor.

2010’da kendi hayatından esinlenerek yazdığı ‘Modelland’ romanı ile aynı isimde olan bir eğlence parkı açacak olan Banks, yeni eğlence merkezinin Santa Monica’da olmasını tercih etti.

 


Bu sene içinde açılacak olan Modelland, neredeyse 2,000 metre karelik bir alanda ziyaretçilere modellerin dünyasını yaşama fırsatı sunacak. “Hayalinizdeki siz olabileceğiniz,” bir eğlence parkı açan Banks, interaktif makineler ile sizi bir podyum mankenine dönüştürecek!“Modelliği herkese getiriyorum,” diyen Banks, bu proje üzerinde 10 senedir çalıştığını belirtti. ‘Top Model’ yarışmasını güzellik anlamını değiştirmek için yarattığını söyleyen ünlü model, ırkı ve vücut şekli yüzünden kendisine ‘hayır’ denilmesinin acısını hatırladığını söylüyor. Kadınlara olan empatisinin yaşadıkları ile daha da geliştiğini anlatan Banks, Modelland ile herkesin modelliğin büyülü dünyasını deneyimleyebileceğini belirtti.Disneyland’den ilham aldığını söyleyen Banks, deneyimin oldukça fantastik bir hikayesi olduğunu ekledi. Ziyaretçilerin giyebilecekleri kostümleri tasarlamak için Hollywood’un stilistleri ve kostüm tasarımcıları ile işbirliği yapan Banks, bu enteresan eğlence parkını dünyaya yaymak istiyor. .