ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

MR. BIG EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

Yeni Sex and the City'de görmek için çok heyecanlı olduğumuz bir karakter daha!

Sex and the City izleyenleri ikiye ayırabiliriz… ‘Team Big’ ve ‘Team Aidan.’ Eğer Mr. Big karakterinin tarafını tutuyorsanız bu habere çok ama çok sevineceksiniz. Aylarca süren söylentiler ve belirsizliklerden sonra Mr. Big karakterini canlandıran Chris Noth’un HBO Max’in ‘And Just Like That…’ adlı yeni Sex and the City uyarlamasına döneceğini doğrulayabiliriz. Deadline’ın haberine göre bir süredir yapım ile anlaşma aşamasında olduğu söylenen Chris Noth, sonunda kararını verdi ve devler kadrosuna katıldı!

Dizinin orijinal yapımcısı Michael Patrick King tarafından yapılan ‘And Just Like That…’ dizisi, Carrie (Sarah Jessica Parker), Miranda (Cynthia Nixon) ve Charlotte’un (Kristin Davis), 30'lu yaşlarındaki karmaşık yaşam ve arkadaşlık gerçekliğinden hayatın daha da karmaşık gerçekliğine uzanan yolculuğunu anlatıyor: 50’li yaşlarda arkadaşlık. 10 bölümlük ilk sezonun çekimlerinin bu yaz New York’ta başlaması bekleniyor. “And Just Like That… serisinde Chris ile yeniden çalışacağım için çok heyecanlıyım” diyerek haberi doğrulayan King, “Mr. Big olmadan Sex and the City hikayesinin devamını nasıl yapabilirdik ki?” diye ekledi.  

Sarah Jessica Parker’ın arasındaki anlaşmazlık sebebiyle yeni seriye katılmadığı söylenen Kim Cattrall ile Samantha karakterini yeni seride göremeyeceğimiz için çok üzülmüştük… Ancak Mr. Big’in haberi bu üzüntümüzü biraz olsa da üzerimizden atmamızı sağladı! Darren Star tarafından yaratılan ve Candace Bushnell’ın kitabından uyarlanan orijinal ‘Sex and the City’ serisinin devam versiyonunun yapım ekibinde Parker, Davis ve Nixon da bulunuyor.