"MY POLICEMAN" FİLMİNDEN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

Harry çılgınlığı arasına My Policeman'den yeni fragman düştü.

Buse Saray BUSE SARAY 07 Eylül 2022
"MY POLICEMAN" FİLMİNDEN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

Tam da Harry Styles’tan konuşurken, My Policeman filminden yeni bir fragman yayınlandı.Amazon Studios, Harry Styles’ın başrolünde olduğu romantik drama My Policeman'den yeni fragman paylaştı. Yayınlanan fragman, bizi Styles ve başrol oyuncuları David Dawson ve Emma Corrin'in bulunduğu karmaşık bir aşk üçgeninde dolaştırıyor.

Bethan Roberts'ın 2012 romanının bir uyarlaması olan hikâye, Styles'ın gizli bir polis olan karakteri Tom Burgess'i takip ediyor. 1957'de Brighton'da eşcinsel olmak yasa dışı olduğu için Burgess, Marion (Corrin) adlı bir öğretmenle çıkmaya başlar, ancak aynı zamanda Patrick Hazelwood (Dawson) adlı bir müze küratörüyle gizli bir aşk ilişkisi yaşar.

Film iki zaman dilimi arasında atlıyor: 1950'ler ve 1990'lar. Film, 50'lerde bir aşk üçgeninde gezinir. Ancak 40 yıl sonra, Patrick felç geçirdikten sonra hayatlarına dönünce Tom ve Marion'un ilişkisi daha da çetrefilli hale gelir.

90'larda geçen sahneler için oyuncu kadrosunu Gina McKee, Linus Roache ve Rupert Everett tamamlıyor. “My Policeman”ın yönetmenliğini İngiliz tiyatro yönetmeni Michael Grandage üstleniyor. Film, “Philadelphia” senaristi Ron Nyswaner tarafından yazıldı.

Styles'ın bu dramadaki görünümü, bu yılki ikinci büyük film rolüne damgasını vuracak. Styles, Olivia Wilde ve Florence Pugh'ın oynadığı 23 Eylül'de vizyona girecek olan “Don't Worry Darling” filminde de rol alıyor.

“My Policeman", 21 Ekim'de sinemalarda gösterime girecek ve ardından 4 Kasım'da Prime Video'da yayınlanmaya hazır olacak. Filmin yapımcılığını Greg Berlanti, Sarah Schechter, Robbie Rogers, Cora Palfrey ve Philip Herd; yönetici yapımcılığını ise Grandage, Michael Riley McGrath ve Caroline Levy üstleniyor.

İşte My Policeman'in fragmanı...SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.