OYUMUZ PHARRELL’E

Ünlü şarkıcı Pharrell hakkında detaylı bir inceleme. Tablet versiyonumuzda!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 07 Nisan 2014
OYUMUZ PHARRELL’E<#text>


<#text> Henüz 2014 yılının yarısına bile gelmeden seneye damgasını vurdu Pharrell. İş tanımında ‘şarkıcı' yazıyor belki ama o bundan çok daha fazlası olduğunu kısa sürede kanıtladı aslında hepimize! Hit şarkısı Happy-Mutlu ile Xanax'sız da mutlu olunabileceğini kanıtlayan ‘Küçük Dev Adam' peşpeşe imza attığı başarılı projelerle de adından söz ettiriyor.


<#text>


<#text> Moda Haberleri Editörümüz Sıla Güven, son yüzyıla damgasını vuracak isimlerden biri olan Pharrell'ı son derece etkileyici bir yazıyla ele alıyor ve büyüteç altına yatırıyor.


<#text>


<#text> Dergimizin tablet versiyonunda, bu ilginç yazıyı, yüksek kaliteli görseller eşliğinde okuyabilirsiniz.


<#text>


<#text> Tablet versiyonumuzda bu ay, Pharrell incelemesi dışında yüzlerce yeni ürün önerisini de yakından, fotoğrafları dilediğinizce büyütüp küçülterek inceleme imkanı bulacaksınız. Farklı moda çekimlerimiz için hazırladığımız kısa filmleri izleyebilecek ve özel röportajlarımızı izleyebileceksiniz. Zenginleştirilmiş hareketli ve interaktif içeriği ile dergimiz App Store'lardan sonra Android versiyonuyla Google Play'de de yerini aldı. Bu eşsiz deneyimi kaçırmayın deriz...SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.