PETE DAVIDSON'IN YENİ SEVGİLİSİ KAIA GERBER OLABİLİR!

Pete de 'thank u, next' diyor...

Geçtiğimiz hafta oyuncu Margaret Qualley ile olan ilişkisini bitiren Pete Davison, hiç de ayrılık acısı çekiyor gibi gözükmüyor. Page Six'in haberine göre Davidson, Cindy Crawford'ın kızı Kaia Gerber ile görüntülendi.

Davidson, en son geçtiğimiz sabah ise Kaia'nın SoHo'da yaşadığı apartmanın çevresinde görüntülendi. Pete Davidson başka herhangi bir arkadaşını da ziyaret etmiş olabilir. Ama bir kaynaktan alınan duyumlara göre Pete, Kaia'yı görmek için oradaydı.Pete Davidson önümüzdeki ay 26 yaşına girecek. Kaia ise sadece 7 haftadır 18 yaşında. Diğer kaynaklara göre ise ikili "sadece arkadaş." 

TMZ'nin haberine göre, ikilinin öğle yemeği randevusu Salı günü SoHo'da gerçekleşti. Görünen o ki Pete geceyi Kaia'nın evinde geçirmiş. 

Pete ve Kaia'nın nasıl tanıştığına gelirsek, bir kaynağın Page Six'e söylediğine göre, ikili Haziran ayındaki Alexander Wang defilesinde tanışmış. Hem Pete hem de Kaia, bu defilede modellik yapmıştı. İnternet dedikodularına göre, bu birliktelik çok da yeni değil.


Kaia, eskiden model Wellington Grant ile birlikteydi ancak, ikili ilişkilerine son verdi. Kaia verdiği bir röportajda, "Çalıştığım dönemlerde kimseyle flört edecek enerjim yok. Üzgünüm, bunu yapamam. Ama aşka olan inancımı yitirmedim. Evimde tavla var ve bu bir kızın ihtiyacı olan tek şey. Evdeyken 70 yaşındaki bir kadın hayatı yaşıyorum."

YAZI: Deniz Akkaya