PINK CORONA VİRÜS MÜCADELESİ İÇİN BAĞIŞ YAPTI

Pink, oğlu ve kendisinin yeni testlerinin negatif olduğunu açıkladı…

Geçtiğimiz Cuma günü, Pink, Instagram üzerinden kendisi ve 3 yaşında oğlu Jameson Moon Hart’ın iki hafta önce corona virüs belirtileri gösterdiklerini söyledi. Test yaptırdıktan sonra COVID-19 pozitif çıktıklarını söyleyen Pink, birkaç gün önce yeniden test yaptırdıklarını ve negatif çıktıklarını söyledi. Bunun üzerine Corona Virüs tedavisi çabaları için $1 milyon bağışladığını duyuran Pink, kendisi için anlamlı olan kurumlara yardımda bulunuyor. 
“Her gün bizim için mücadele eden sağlık çalışanları adına, 18 sene boyunca Kardiyomiyopati ve Kalp Nakli Merkezinde çalışan annem Judy Moore’u onore etmek için Philadelphia’daki Temple University Hospital Acil Fonuna $500,000 bağışlıyorum. Buna ek olarak, City of Los Angeles Mayor’un Acil COVID-19 Kriz Fonuna da $500,000 bağışlıyorum. Tüm sağlık çalışanlarımıza ve dünyada sevdiklerimizi korumak için çalışan herkese teşekkür ederim. Siz bizim kahramanlarımızsınız. Önümüzdeki iki hafta çok önemli: lütfen evde kalın. Lütfen. Evde. Kalın,” diyen Pink, testlerinin pozitif çıktığı zaman da evde ailesi ile sosyal izolasyonda olduğunu söyledi. 

Doktorunun tavsiyelerine uyan Pink, evde kendini karantina altına alarak tedbirlerini aldığını ekledi. Corona Virüs deneyimini ve bağış yaptığını açıklamadan önce Instagram’dan bir video paylaşan Pink, yazar Jen Pastiloff ile canlı yayın sohbetine katılarak pandemi süresinde açlık çeken insanlar için para toplanmasına yardım etmişti. Canlı yayın konuşmasına makyaj sürerek katılan Pink, “Vay canına, ruj sürmek çok eğlenceli,” diyerek uzun bir süredir giyinip süslenmediğini itiraf etti.