POSH’UN FİLMİ

POSH'UN FİLMİ

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Şubat 2014
POSH’UN FİLMİ
<#text>Müzik kariyerini bırakıp moda alanına girince hepimiz şüpheyle yaklaşmıştık ona! Öte yandan Victoria Beckham, moda konusundaki ısrarının arkası boş bir heves olmadığını kanıtladı!


<#text> Beş sene önce kendi adını vererek kurduğu markası, bugün oldukça sert bir rekabetin döndüğü moda dünyasında kendini kabul ettirmiş durumda. Şimdi, takma adıyla Bayan ‘Posh'un markası, Skype ile yaptığı iş birliği sonucunda bir filme dönüşmüş durumda. 'Five years - The Victoria Beckham Fashion Story-Beş sene-Victoria Beckham Hikayesi' adlı çalışma, Beckham'ın çalışmalarının perde arkasını konu alıyor ve onun ağzından bu alandaki deneyimleri anlatılıyor.


<#text>


<#text> Bu akşamdan itibaren, Skype'tan yayınlanacak olan bu enteresan çalışmanın fragmanını izlemek istersiniz diye düşündük! Bu işbirliğinin temelinde yatan sebebe gelince! 2009 yılında, o sırada Los Angeles-Amerika'da yaşıyor olmasına rağmen markasının merkezi için Londra'yı seçen ünlü şarkıcı, tasarım ekibiyle olan hayati iletişimini hep Skype aracılığı ile sağlamış. Dahası, saat farkının etkisiyle, konuşmalar üzerinde bazen bikinisi bazen de gece elbisesi varken gerçekleşmiş!


<#text>  


<#text> <#text>


<#text>


<#text> O tarihten bu yana Victoria Beckham markası 100 kişiye iş alanı yaratmış durumda. Dahası daha ulaşılabilir fiyatlardan oluşan Victoria, Victoria Beckham adlı koleksiyonuyla da erişebildiği son tüketicilerin sayısını akıllıca artırşmış durumda! Skype çalışması hakkında söyledikleriyse oldukça ilham verici: "Umarım, hikayemi paylaşarak modayla ilgilenenlere ilham kaynağı olur ve onları yılmadan çalışarak düşlerinin peşinden gitme konusunda teşvik ederim." Eh ilham almak için filmi beklememize gerek yok ama sonuçta bu akşam ekran başında olacağımız kesin!


<#text>


<#text> Beckham hayranlarında bir haber daha: The Skype Collaboration Project, mart ayında da devam edecek. Söylenenlere göre o zaman yayınlanacak video, 9 Şubat'taki New York Moda Haftası sırasında da podyuma çıkacak olan Sonbahar-kış 2014 Victoria Beckham Koleksiyonu'nu ve perde arkasını konu alacak.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.