PRENS CHARLES'IN CORONA VİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI

İngiliz Kraliyet Ailesi'nin veliaht prensi Charles'ın Corona Virüs testinin pozitif çıktığı açıklandı...

Corona virüs salgını tüm dünyada hızlıca yayılmaya devam ediyor. COVID-19 testleri pozitif çıkanlara siyasetten Hollywood'a ünlüler de dahil.  Corona Virüs şimdi de İngiliz Kraliyet Ailesi'ne sıçradı.  İngiliz Kraliyet Ailesi'nde 71 yaşındaki Prens Charles'ın Corona Virüs testi pozitif çıktı.

Saray, 71 yaşındaki Prens Charles’ın Corona Virüs testinin pozitif çıktığını onayladı. Prens Charles, iki hafta önce testi pozitif çıkan Monaco Prensi Albert ile görüşmüştü. Şu an Prens Charles, karantina altında. Camilla’nın Corona Virüs testi ise negatif çıktı.

10 Mart’taki Londra’da düzenlenen WaterAid etkinliğinden sonra Monaco Prensi Albet’a Corona Virüs teşhisi konmuştu. O etkinlikte Prens Charles da yer alıyordu ve Albert’ın karşısında oturuyordu. Bu etkinlikten iki hafta sonra Prens Charles’ın da Corona Virüs testi pozitif çıktı.

Kraliyet Sözcüsü “Galler Prensi’nin Corona Virüs testi pozitif çıktı. Hafif semptomlar gösteriyor, onun dışında sağlığı iyi ve son birkaç gündür normal bir şekilde evden çalışıyor.” açıklamasında bulundu.

Sözcü ayrıca Camilla’nın da sağlığı hakkında bilgi verdi: “Cornwall Düşesi’ne de Corona Virüs testi yapıldı, ancak onda virüs yok. Tıbbi tavsiyelere uyarak Prens ve Düşes, İskoçya’da kendilerini karantinaya almış durumdalar.”

Sözcü ayrıca, Prens’in son haftalarda halk arasında çok fazla etkinliğe katıldığını, bu yüzden Prens’in virüsü nereden kaptığını söylemenin imkansız olduğunu belirtti. Yine de Prens Charles’ın Corona Virüs’ü Prens Albert’tan kapıp kapmadığı sorusu akıllara geliyor.

Corona virüs pozitif olan ünlüler...

Ünlülerin sosyal izolasyon günlükleri

Corona virüse yakalanma korkusu mu yaşıyorsunuz?