PRENS GEORGE 6 YAŞINDA!

Tahtın 3. varisi olan küçük prens altıncı yaşını kutlamaya hazırlanıyor.

Yarın altıncı yaş gününü kutlaycak olan Prens George The Sun'ın haberine göre küçük prens, yaz tatilinin büyük bir kısmını geçirdiği Kraliçe'nin Prenses Kate ve Prens William'a düğün hediyesi olarak verdiği Norkfolk'da bulunan Anmer Hall kır evinde ailesiyle kutlamak istedi. Aynı habere göre prens özel günü için aynı zamanda okuldan arkadaşlarıyla Londra'da bir araya gelmeyi de düşündü fakat yaz tatili sebebiyle tüm arkadaşlarıyla bir organizasyon yapmakta zorlandı.


Bir kaynak "George insanlarla olmayı seviyor, bunu babasından mı öğrendi yoksa doğuştan gelen bir şey mi bilmiyorum ama önce karşısındaki kişiye güvenip güvenemeyeceğinden emin olmak istiyor. Saray mensuplarıyla büyüyünce, herkesin çok da iyi niyetli olmadığını çabucak anlıyorsun." dedi.

Yakında altıncı yaşına basacak olan prens söylenenlere göre dediğim dedik bir kişiliğe sahip.

George büyürken onunla vakit geçirdiğini iddaa eden kaynak, "Dünya onu bebek olarak görse de, George kişiliğe sahip olgun bir çocuk. evin ilgi odakları Charlotte ve Louis olduğu için, George daha bağımsız olmayı öğreniyor. Tahtta üçüncü sırada olduğunu daha bilmemesine rağmen sanki sorumluluk sahibi olması gerektiğini hissediyormuş gibi." şeklinde ekledi.

Dışarıda arkadaşlarıyla oyun oynamayı ve pizza yemekten hoşlanan küçük prensin ayrıcalığı ve  büyük serveti düşünüldüğünde, yapmayı en sevdiği şeyin annesiyle vakit geçirmek, ev yapımı pizza yapmak ve bahçeyle uğraşmak olması onun da aslında yaşıtları gibi normal bir çocuk olduğunu kanıtlıyor. Prens George'un bahçeye olan ilgisi en çok da Wales Prensi dedesini sevindiriyormuş.

Kate Middleton ve Prens William oğullarının altıncı yaşı adına Instagram sayfalarında küçük prensin birbirinden şirin fotoğraflarını paylaştı.Prens George'un doğum gününün kutlandığı Instagram postu şu notla paylaşıldı:   "İyi ki doğdun Prens George! Cambridge Dükü ve Düşesi, majesteleri Prens George'un altıncı yaşına özel fotoğraflarını paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Bu fotoğraflar Cambridge Düşesi tarafından aile tatilinde çekildi. Herkese sevgi dolu mesajları için teşekkür ederiz!"