PRENS HARRY, OĞLU HAKKINDA KONUŞTU

Sussex Dükü, annesi Prenses Diana’nın varlığını hissettiğini anlattı…

Prens Harry ‘The Today Show' programında Hoda Kotb’a Kraliyet Ailesi ile ilişkisinin son durumunu anlattı. Özellikle oğlu Archie’den bahseden Prens Harry, oğlunu kendi gibi “yaramaz” olarak tanımladı. 6 Mayıs’ta üçüncü yaşını kutlayacak olan Archie’yi, “Her zaman bunu korumaya çalışıyorum. Onun açık sözlülüğü insanı hayatta tutan bir şey” diyen Prens Harry, oğlunun tıpkı tüm çocuklar gibi çok meraklı olduğunu anlattı. 


Aynı zamanda babalık hakkında en sevdiği şeyleri anlatan Harry, “Her şeyiyle, kaos, öğrenme ve ruhunuzundan bir parça olması… Ebeveyn olmadığınız zaman birçok şeye kafanızı takıyorsunuz ve bazen kim olduğunuzu unutabiliyorsunuz. Şimdi bir ebeveyn olarak, ‘neden’ soruları kafamı kurcalıyor. Şu an her şeyin ‘nedenini’ sorma fazında. ‘Neden böyle,’ ‘Neden şöyle,’ ‘Neden bu.’ Sadece geçiştirmek yerine ona olabilecek en dürüst cevabı veriyorum ve tatmin olana kadar devam ediyorum. Bunu çok seviyorum, her anını çok seviyorum” dedi. 

Oğlu Archie’ye annesi Prenses Diana’dan bahsettiğini de ekleyen Prens Harry, “Evet! Ona hep anlatıyorum. Olan kötü olayları değil ama kesinlikle babaannesi Diana’yı tanıyor ve evimizde de birkaç tane fotoğrafı duruyor” dedi. 


Annesi Prenses Diana’nın varlığını her an hissettiğini belirten Prens Harry, “Özellikle son iki senedir hiç olmadığı kadar varlığını hissediyorum. Önce Archie’ye yardım etti ve şimdi bana yardım ediyor, en azından ben böyle hissediyorum. Onun varlığını neredeyse her şeyde hissediyorum ama özellikle son iki senedir hiç olmadığı kadar çok. Bizi koruduğunu düşünüyorum” dedi.