PRENS HARRY VE MEGHAN MARKLE’IN DÜĞÜN PASTASI BELLİ OLDU

Çiftin düğün pastaları İngiliz geleneği olan meyveli pastalardan farklı…

Kraliyet çifti düğün pastalarını seçti ve Bahar aylarına daha uygun bir tasarım düşünemezdik! Meghan Markle ve Prens Harry, bir İngiliz geleneği olan meyveli pasta yerine Kaliforniyalı pasta şefi Claire Ptak’in limon ve mürver çiçeği pastasını seçtiler.

 Kensington Sarayı, pastanın krema ve taze çiçekler ile süsleneceğini, ‘Harry ve Markle’ın 19 Mayıs’ta bu pastayı davetlilere ikram etmek için sabırsızlandıklarını,” açıkladı.

 


Aynı zamanda yemek stilisti ve yazarı olan Şef Ptak, işini Doğu Londra’daki Broadway Marketindeki standdan başlattı. 2010’da açtığı Violet Bakery ile Amerikan stili cupcakeler, brownieler ve tatlılar yapan Ptak, en lüks malzemeleri kullanıyor. 

It’s almost teatime. Where will you be? Xx

A post shared by Violet By Claire Ptak (@violetcakeslondon) on


Meghan Markle'ın, yaşam tarzı internet sitesi TheTig yemek ve seyahat hakkında yazılar içeriyor. Arkadaşları ve rol modelleri ile röportajlar yapan Markle, daha önce Ptak ile de bir röportaj yapmıştı. “Prens Harry ve Megan Markle’ın düğün pastalarını yapmak için seçilmekten ne kadar onur duyduğumu anlatamam,” diyen Ptak, bu etkinliğin bir parçası olmaktan çok mutlu.
.