PRENS LOUIS 2 YAŞINDA!

Sevimli prens, sarayın paylaştığı portrelerde resim yeteneğini gösteriyor!

Perşembe günü 2. yaşına giren Prens Louis, bu sene coronavirüs nedeniyle doğum gününü büyük bir partiyle kutlayamayacak olsa da, Kraliyet Ailesi Norfolk Anmer Hall mülkünde bu özel günü kutlamanın bir yolunu buldu. Kraliyet geleneği olarak aile, Louis'nin yeni yaşını kutlamak adına, Instagram sayfalarında sevimli fotoğraflarını paylaştı. 

"İkinci doğum günü öncesi Prens Louis'in el işlerinin küçük bir kısmı!🎨  Prens Louis'in ikinci doğum günü öncesinde, bu Nisan ayında Düşes tarafından çekilen görüntüleri paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz."

Fotoğraflarda Louis, Ulusal Sağlık Servisi (NHS) çalışanlarını ve coronavirüs salgını ile savaşan diğer temel işçileri desteklemek için gökkuşağı renkli resimler yapıyor!

Cambridge portrelerinin çoğu gibi, Louis'in fotoğrafları da doğum günü vesilesiyle annesi Kate Middleton tarafından çekildi. 

Louis'in özel günüyle ilgili başka bir detay paylaşılmadı, ancak Kate'in muhtemelen doğum günü çocuğu için özel bir pasta yapacağı edinilen bilgiler arasında. BBC'nin "A Berry Royal Christmas With Mary Berry" adlı özel belgeselinde Kate, çocukları için doğum günü pastası yapmayı çok sevdiğini açıklamıştı. 

"Gece yarısına kadar açma miktarlarda kek karışımı ve krema uğraşıyorum, her zaman gereğinden fazla yapıyorum. Neredeyse bir gelenek haline geldi, bunu çok seviyorum."