PRENSES BEATRICE'İN DÜĞÜN TARİHİ BELLİ OLDU

Bir kraliyet düğünü daha geliyor...

Buckingham Sarayı, Prenses Beatrice ve Edoardo Mapelli Mozzi'nin düğün tarihi ve yerini duyurdu. İkili, 29 Mayıs Cuma günü, Londra'daki St. James Sarayı Chapel Royal'de evlenecek. Düğün ise, Buckingham Sarayı'nın bahçelerinde gerçekleşecek.

Sarayın açıklaması: "Majesteleri York Prensesi Beatrice ve Bay Edoardo Mapelli Mozzi'nin düğünü 29 Mayıs 2020'de gerçekleşecek. Çift, Eylül 2019'da İtalya'da nişanlandı. Majesteleri kraliçe, törenin St. James Sarayı Chapel Royal'de olmasına izin verdi. Nikah sonrasında, Kraliçe tarafından Buckingham Sarayı'nın bahçelerinde özel bir kutlama yapılacak."

Beatrice'in düğünü, kardeşi Eugenie'nin Windsor'daki kraliyet düğününden çok daha büyük çaplı olacak. The Daily Mail'in haberine göre düğün, canlı yayınlanmayacak. Ayrıca, Jeffrey Epstein ile olan yakın ilişkisi nedeniyle herkesin tepkisini çeken Beatrice'in babası Prens Andrew, kilisede prensese eşlik edecek. Belki de bu düğün bu sebepten dolayı bu kadar "özel"...

Meghan Markle ve Prens Harry'nin düğüne katılıp katılmayacağı belirsizliğini koruyor ancak, kıdemli kraliyet üyelerinin katılacağı kesin. Birçok yıldızın da dahil olduğu davetli listesi, gizemini korumaya devam ediyor.