PRIYANKA CHOPRA’NIN GELİNLİKLERİ

Ünlü oyuncu, Nick Jonas ile evlendi!

Priyanka Chopra ve Nick Jonas, iki gösterişli düğün ile evlendiler.

Instagram hesaplarından düğün törenlerinden resimler paylaşan çift, hem Hristiyan hem de Hindu geleneklerine uyan iki tören gerçekleştirdiler.

 

People dergisine düğün fotoğraflarını paylaşan çift, mutluluklarını sevenleri ile paylaştılar. “Düğünümüzün dini bir birleşme olmasını çok sevdim. İçinde büyüdüğümüz çok güzel gelenekleri alıp kendimize uygun şekilde şekillendirdik. İnançlarımız arasında ortak yönler bularak, saygılı ve anlamlı bir şekilde iki dini birleştirmek olağanüstüydü,” diyen Chopra, Hristiyan düğünü için yapımı 1,826 saat süren özel bir Ralph Lauren gelinlik giydi. Nick Jonas da bu düğün için Ralph Lauren’den bir smokin tercih etti.

Hindu düğünleri için, Hintli tasarımcı Sabyasachi Mukherji’den kırmızı bir geleneksel elbise tercih eden Chopra, “Düğünüm için her zaman kırmızı geleneksel bir silüet istediğimi biliyordum ama Sabya muhteşem bir Fransız işleme ve batı ilhamlı duvak ile olağanüstü bir iş çıkardı,” dedi. 

Etkinlik ve parti dolu bir düğün haftasonunun ardından Instagram hesaplarından resimler paylaşan Chopra, “İlişkimizin bize verdiği en özel şeylerden biri, birbirlerinin inançlarını ve kültürlerini seven ve saygı duyan ailelerin bir araya gelmesi. Ve düğünümüzün ikisini de birleşme ile planlamak çok heyecanlıydı. Hint düğününlerinde kızlar için önemli bir şey Mehendi geleneğidir. Bir kez daha kendimize uygun düzenledik ve kutlamalar, tam da hayal ettiğimiz şekilde oldu,” diyerek resimleri sevenlerinin görücüsüne çıkardı!.