REESE WITHERSPOON KARİYERİNDEKİ BAŞARISIZLIKLARI PAYLAŞTI

Ünlü oyuncu bir kez ‘çok akıllı’ olduğu için reddedilmiş!

Reese Witherspoon daha önce kariyerinin başlarında bazı filmlerdeki rollerden reddedildiğini anlattı. Bir kez ‘çok akıllı’ olduğu için reddedilen ünlü oyuncu, Instagram paylaşımı ile başından geçenleri anlattı. Reddedilmenin pozitif bir yönde görülebileceğini söyleyen Oscar Ödüllü oyuncu, yine de zaman zaman motivasyonunun düştüğünü anlattı. 

“Geçtiğimiz yıllarda, kazandığım roller kadar kaybettiklerim de oldu. Her zaman ‘çok’ bir şey görüldüm. Çok kısa. Çok alıngan. Çok enerjik. Bir kez de genç bir kadını oynamak için çok akıllı göründüğüm. söylenmişti. Yalan söylemeyeceğim, bazen reddedilmek beni üzüyor. Kişisel algıladığım oluyor. Kesinlikle 20’li yaşlarımda bir küveti dolduracak kadar ağlamışımdır,” diyen Witherspoon, Instagram’ın çoğu zaman insanların gerçeklerinden ve zorluklarından çok başarılarına odaklandığını söyledi. Reddedilmenin hayatımızda olan önemini hatırlamamız gerektiğini savunan Witherspoon, “Bazen evren sizi kötü bir işten veya toksik bir ilişkiden koruyor,” dedi. “Bu nedenle bir daha başarısız olursanız veya biri sizin kalbinizi kırarsa üzülmenize izin verin, olmasını istediğiniz şeyin olmamasına bir dakikalık yas tutun ama DEVAM EDİN. Daha iyi şeyler sizi. bekliyor,” diyen ünlü oyuncu takipçileri ile motivasyon dolu bir yazı paylaştı. 

Şu sıralar Jennifer Aniston ile yeni bir AppleTV serisi, Celeste Ng’nin ‘Little Fires Everywhere’ romanının film adaptasyonu gibi bir çok projede çalışan Witherspoon hem oyuncu hem de yapımcı rollerini üstleniyor.