RESMİ OLARAK İKON: RIHANNA

RESMİ OLARAK İKON: RIHANNA

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Mart 2014
RESMİ OLARAK İKON: RIHANNA


CFDA'nin (Council of Fashion Designers of America/Amerikan Moda Tasarımcıları Derneği) CEO'su Steven Kolb'un açıklaması web sitelerinin ana sayfasında yer alıyor: “Rihanna'ya günümüzün en heyecan verici elçisi olarak moda endüstrisine etkisinden dolayı, CFDA Moda İkonu Ödülü'nü vermekten gurur duyuyoruz.”   

Bu kelamların özeti? Rihanna 2 Haziran'da New York Lincoln Center'da, 2014 CFDA Yılın Moda İkonu Ödülü'nü alacak demek... Her albümü rekorlar kıran şarkıcı, oyuncu ve aynı zamanda moda tasarımcısı Rihanna, moda endüstrisine yaptığı etki ve katkıdan dolayı ödüllendiriliecek. Bu ödül her sene, stili kitleler üzerinde uluslararası düzeyde etki yaratan bir bireye veriliyor. 

Bu çerçeveden bakıldığında Rihanna'nın günümüzdeki başarısının Lady Gaga, Iman, Kate Moss, Nicole Kidman gibi daha önce ödüle uzanan isimlerin başarısından kalır tarafı yok. Eh hal böyle olunca da, geriye sanatçının son birkaç ayından derlediğimiz özel galerimizi inceleyip, onun stilinden ilham almak ve hangi stiliyle bu ödülü daha çok hak ettiğine karar vermek kalıyor.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.