RIHANNA HAMİLELİĞİ HAKKINDA KONUŞTU

Rihanna alışık olmadığı bir semptomdan bahsetti…

Rihanna ve A$AP Rocky’nin ilk bebeklerini beklediklerini duyurmaları üzerinden sadece 2 hafta geçti. Ancak tahmin ettiğimiz gibi Rihanna şimdiden hamileliğin kraliçesi ilan edildi. En ikonik ünlü hamilelik duyurularından birine imza atarken stilini de konuştun Rihanna, kısa bir süre önce yaptığı röportajda hepimiz gibi insan olduğunu belirtti!

Hamilelik döneminin göründüğü gibi rahat geçmediğini anlatan Rihanna, “normal olmayan” aşermeler ve inanılmaz bir yorgunluk yaşadığını anlattı. Extra’ya konuşan Rihanna, kendini nasıl hissettiği sorulunca, “Harika hissediyorum, bazen aşırı yorgun ve buna alışkın değilim. Gecenin herhangi bir saatinde uyanık kalabiliyordum ama şu an bedenim her dakika bana ‘şu an uyuman gerekiyor,’ diyor” dedi. 

Normalden daha yorgun hissetmesine rağmen bir moda ikonu olmayı bırakmayan Rihanna, “Genelde kırmızı halıda olduğum zaman karnım birazcık şişkin olsa bu inanılmaz büyük bir problem oluyor” diyerek şimdi ise farklı bir enerjide giyindiğini ekledi. “Crop top sezonu! Her şeyi ortaya çıkarma zamanı” diyerek hamile stiline gönderme yapan Rihanna, hamileliğini duyurduğu kıyafet hakkında da konuştu. “Bu ceketi kimse hamile olduğumu bilmezken almıştım ve çok sevdiğim bir ceketti. Her zaman giymek için en doğru anı bekliyordum” diyen Rihanna, “Bu gün için harika bir seçim oldu. Bir, hava çok soğuktu ve iki, doğru noktaya kadar düğmeleri açabiliyordum” diye ekledi. 


Rihanna’nın hamilelik ışıltısını sadece hayranları fark etmezken, A$AP Rocky de, “Bir kadının hamileyken bu kadar güzel olduğunu görmemiştim” dedi. Bebeklerinin de en az kendileri kadar stil sahibi olacağından emin olduğunu söyleyen A$AP Rocky, “Bir seçimleri olmayacak. Annesi ve babası biziz” dedi.