RIHANNA'NIN HAYALİNDEKİ GELİNLİK

Ünlü şarkıcı düşlediği gelinlik hakkında ipuçları verdi!

İtiraf edin! Hepimizin ünlülerin gelinliklerine karşı bir ilgisi var. “Kim tasarlamış? Neden ilham almış? Yapımı ne kadar sürmüş?” gibi soruları hemen hemen tüm ünlülerin gelinlikleri hakkında sorarken sıra Rihanna’ya geldi. Hemen heyecanlanmayın, Rihanna evlenmedi ama hayalindeki gelinlik hakkında ipuçları verdi. 

Barbadoslu şarkıcı ve Fenty tasarımcısı, gelinliğin tasarımını kimin yapmasını istediğini açıkladı, “Muhtemelen benim ve John Galliano’nun işbirliği olur.” Birçok moda evinde Kreatif Direktör olarak çalışan Galliano, Givenchy ve Dior’da tasarımları ile konuşulmuştu. Daha sonra 2015 yılında Maison Margiela bünyesine dahil olan Galliano, Kate Moss ve Gwen Stefani gibi bir çok ünlü ismin kırmızı halı stillerini tasarladı. 

Rihanna Met Gala 2018'de (Getty Images)

Rihanna’nın unutulmaz kırmızı halı kıyafetlerinde de imzası bulunan Galliano, ünlü şarkıcının 2018 Met Gala’da giydiği görkemli kıyafeti tasarlamıştı. 

Rihanna’nın gelinliğini tamamen tasarımcının ellerine bırakmak yerine kreatif süreçte bulunmak istemesi şaşırtıcı değil! Müzik kariyerinin yanı sıra son dönemlerde moda dünyasında en çok ses getiren isimlerden biri olan Rihanna, LVMH ile marka yaratan ilk kadın olmuştu. Geçtiğimiz aylarda Fenty markasını satışa çıkaran Rihanna, New York Moda Haftası'nda da Savage X Fenty defilesi ile beğeni toplamıştı. Sevgilisi, işadamı Hassan Jameel ile iki senedir birlikte olan Rihanna henüz planda bir evliliğin olmadığını ekledi.