ROBIN WILLIAMS VEFAT ETTİ

Aktör Robin Williams, evinde ölü bulundu. Aktörün intihar ettiği düşünülüyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Ağustos 2014
ROBIN WILLIAMS VEFAT ETTİ


İlk olarak Org'lu Mork olarak tanımıştık onu. Mindy'nin evine uzaydan konuk gelen sevecen ve dünyayı tanımaya-anlamaya çalışan bir uzaylı misafiri canlandırdığı sitcom komedi dizisi, siyah beyaz TRT'nin en sevilenleri arasına girmişti hemen. Arkasından 'Günaydıııııın Vietnam' diye seslendi hepimize ve umutsuzluğun en koyu en acımasız olduğu zamanlarda bile içten gelen bir günaydının hayatlara ne çok şey katacağını öğretti! Bunu hafızalara kazınan sayısız başarılı film izledi. 'Carpe Diem-Günü yakala'mayı onun sıraların üzerinde ders verdiği Ölü Ozanlar Derneği adlı filmiyle ezberledik. Fisher King'de herşeyini kaybetmiş bir adamın bile 'Kral' olabileceğini öğrendik. Good Will Hunting'deki sabırlı doktor rolüyse başarısının teyidi olarak bir Oscar kazandırdı ona... 


Özetle filmlerinde canlandırdığı kahramanlarla hep umut veren, hep gülümsememizi sağlayan bir isme veda ediyoruz. Zira Robin Williams, 12 Ağustos 2014 sabahında California'daki evinde ölü olarak bulundu. Henüz teyit edilmeyen ilk bilgilere göre 63 yaşındaki aktörün intihar ettiği düşünülüyor. Kaliforniya'da yerel saatle öğlen saatlerinde bir acil çağrısına cevap veren sağlık ekiplerinin müdahalesinden kısa bir süre sonra vefat ettiği açıklanan aktörün ciddi bir depresyonla müdadele ettiği gelen bilgiler arasında. Geçmişte de alkol ve uyuşturucu bağımlılığından bahseden hatta bunu espiri konusu da yapan aktörün temmuz ayında kendi açıklamasıyla 'ayarlarını yaptırmak için' bir rehabilitasyon merkezine yattığı da biliniyor. 


Dileriz Robin Williams tıpkı filmlerinde canlandırdığı karakterler gibi mutlu olduğu bir yerdedir ve huzur içindedir... 

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.