ROSE LESLIE, EŞİ KIT HARINGTON İLE 3 GÜN KONUŞMADI!

Neden mi? Çünkü Leslie, Jon Snow’un kaderini öğrendi!

Game of Thrones’da Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harington, dizinin final sezonunda olacakları hayranlarına anlatmasa bile eşi Rose Leslie’ye anlatmaktan kaçınmıyor! Game of Thrones serisinin 2-4 sezonları arasında Ygritte karakterini canlandıran Leslie, eşinin final sezonu hakkında detayları paylaşmasından hiç de mutlu değil!

KISS Breaktfast şovundan Tom Green ve Daisy Maskell ile röportaj yapan Kit Harrington, geçtiğimiz sene eşine şovun nasıl biteceğini söylediğini anlattı. “Benimle üç gün boyunca konuşmadı. Ama kendisi sormuştu!” diye sitem eden Harington, eşi haricinde bu bilgiye sahip olmanın eğlencesini sürdürüyor. “Tek benim bildiğim bilgiyi bilip etrafta yürümek çok güzel, tabii birkaç ay sonra herkes öğrenecek,” diyen Harrington, “Kimse bilmiyor ve ben biliyorum. Nasıl biteceğini biliyorum. Bence olağanüstü bir final olacak,” diye ekledi. 

Maisie Williams’ın aksine finalin oldukça tatmin edici olduğunu belirten Harington, “Yapılan finalden tatmin oldum ama izledikten sonra nasıl hissederim bilemiyorum,” diyen ünlü oyuncu finalin ne mutlu ne de üzücü olduğunu da ekledi. Game of Thrones oyuncuları ser verip sır vermiyor… O yüzden, final sezonunun çıkması için 14 Nisan’a kadar beklememiz gerekiyor!