ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY VE JASON STATHAM AİLESİ BÜYÜDÜ

Hoş geldin minik Isabella James Statham!

Rosie Huntington-Whiteley ve Jason Statham'ın ailesi biraz daha büyüdü! 4 yaşındaki oğulları Jack'in ebeveyni olan çift, ikinci çocuklarına da birlikte kucak açtı.

Rosie Huntington-Whiteley ve Jason Statham için işler yolunda gidiyor. Çift, kızları Isabella James Statham'ı 2 Şubat 2022’de karşıladılar. Rosie, 8 Şubat'ta Instagram'da Isabella'nın elinin bir fotoğrafını paylaşarak kızının dünyaya geldiğini duyurdu. Küçük mutluluk, 2017 doğumlu ağabeyi Jack'e katılıyor.

Victoria's Secret modeli, Salı günü Instagram'da "Isabella James Statham 👼🏼 2.2.22" paylaşımı yaptı. Huntington-Whiteley, kızının fil baskılı bir battaniyeyle beşiğinde dinlenirken çekilmiş bir fotoğrafını da paylaştı. Yeni doğan bebeğinin küçük elinin battaniyesinin altından çıktığı görüldü.34 yaşındaki Rosie, ilk olarak Ağustos ayında ikinci bebeklerini beklediklerini açıkladı. O sırada süper model, büyüyen karnını belgeleyen bir dizi özçekim yayınladı ve Instagram'da üç melek emojisinin yanında şunları yazdı: "Taaa daahhh!! #round2."

Aralık ayında, Hailey Bieber'ın YouTube kanalında bir videoda yer aldı ve annelikle ilgili bazı bilgelik sözleri verdi: "Kendinize kolay gelsin, çünkü evde oturan bir anne olun ya da çalışan bir anne olun, dolu hokkabazlık var. Devam etti, "Kendinize karşı gerçekten nazik olmaya ve kendinize karşı kolay olmaya çalışın - ve bu sadece benim kişisel deneyimimden."

Rosie ayrıca diğer annelere içgüdülerinizi takip etmelerini ve başkalarının söylediklerini çok fazla dinlememelerini" tavsiye ederken, kendi annesinden tavsiye istemekte sorun yaşamadığını itiraf etti. "Bence öyle, büyükannenizin tavsiyelerine, annenizin tavsiyelerine, etrafınızda bu durumu yaşamış yaşlı kadınlara güveniyorsunuz" diye açıkladı. "Kadınlardan duyduğum sevgi, dostluk ve destek, yaşadığım hiçbir şeye benzemiyordu. Ve bu gerçekten diğer anneler arasında sahip olunan harika bir bağ."
Rosie ve Jason, 2009'da tanıştılar. Çift, 2016'da o yılki Altın Küre'de kırmızı halıda yürürken nişanlandıklarını doğruladı ancak henüz evlenmediler. 2018'de Rosie, evliliğin kendisi ve Statham için büyük bir öncelik olmadığını söyledi. "Sanırım zamanı gelecek" dedi. "Uzun süredir işimize odaklandık ve Jack geldi."


Modelin arkadaşları sevindirici haberi kutlamak için gönderinin yorum kısmına akın etti.

"Tebrikler ❤❤❤," Martha Hunt gönderiye yorum yaptı ve Lily Aldrige de aynı mesajı tekrarladı.

"Tebrikler anne!! ❤❤,” diye yazdı Laura Brown.

“Bu rakamlar!!!! Tebrikler!!" Kelly Rowland

"Hoş geldin Isabella! Sevgiler gönderiyorum ♥♥,” diye ekledi Arielle Charnas.

Rachel Zoe, "❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ çok fazla sevgi gönderiyor," diye bayıldı.