ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY VE JASON STATHAM İKİNCİ BEBEKLERİNİ BEKLİYOR

Rosie Huntington-Whiteley, Instagram’da yaptığı sürpriz paylaşımla hamile olduğunu duyurdu.

Rosie Huntington-Whiteley Instagram'da hamile olduğunu ve film yıldızı nişanlısı Jason Statham ile ikinci bebeğini beklediğini açıkladı. İkonik çiftin, 4 yaşında Jack Oscar adında bir oğlu var.

Stil fotoğraflarını hayranlıkla takip ettiğimiz Huntington, bu sefer sürpriz bir paylaşım yaptı. Ünlü model,  Instagram'da "Taaa daahhh !! #round2" yazdığı paylaşımla bizi heyecanlandırdı. Tatlı sürprizi albüm olarak stil fotoğraflarının son karesine saklayarak; hamile olduğunu belli eden bir ayna özçekimini paylaştı.

54 yaşındaki Statham ve 34 yaşındaki Huntington-Whiteley, 2016 Altın Küre'de kırmızı halıda kol kola yürürken Rosie’nin Neil Lane yüzüğü göründüğünde nişanlandıklarını açıkladılar. Çift, o zamana kadar yaklaşık dokuz yıldır birlikteydi.

Erkek bebekleri Jack, 24 Haziran 2017'de doğdu. Aile olarak özel hayatlarının fotoğraflarını nadiren paylaşsalar da, Huntington-Whiteley Haziran ayında Statham'ın Babalar Günü'nü Instagram’da kutlamıştı; "Böyle bir aşk nasıl anlatılır?! Babalar günün kutlu olsun @jasonstatham seni seviyoruz ❤."


Yakında iki çocuk annesi olacak Huntington-Whiteley, Kasım 2019'da PEOPLE'a şunları söyledi: "Bence [Jack] dünyadaki en şirin şey ve ben bunu çatılardan haykırmak istiyorum. Annelik sadece birçok iniş ve çıkıştan oluşan harika bir yolculuk. Her gün yeni bir dizi zorluk ve yeni bir zafer dizisi var."

"Her şeyin merkezinde ailem var ve iyi olduklarından, ihtiyaç duydukları her şeye sahip olduklarından ve mümkün olan her şekilde bir ebeveyn olarak bağlı olduğumdan emin olmak istiyorum" dedi.

Nisan 2020'deki bir Instagram Soru-Cevap sırasında model, Jack ile "Lazımlık eğitimi almaya çalıştıklarını" ve “bir gün ailelerine daha fazla çocuk eklemeyi çok seveceklerini” paylaştı.

Geçen yıl kendi sitesi Rose Inc.'e verdiği röportajda pandemi sırasında evde yaşamları hakkında fikir verdi ve o sırada şunları söyledi: "Evden çalışıyorum ve bunu yapabildiğim için kendimi şanslı hissediyorum, çünkü birçok insanın farkına varıyorum. Uzaktan çalışamıyorlar veya işlerini kaybettiler. Bu çok üzücü."

Çalışmıyorken, "2 yaşındaki bir çocuğu içeride nasıl eğlendireceğimi bulmaya çalışarak zamanımı harcıyorum, bu gerçekten bir meydan okuma, söylemeliyim" diye ekledi yıldız, şaka yaparak, "Ayrıca çok daha fazla yemek yapıyorum. , bu onu yemek zorunda olanlar için iyi bir şey olabilir veya olmayabilir!"

2018'in sonlarında Extra'ya evliliğin kendisi ve Statham için listenin başında olmadığını söyledi. "Sanırım zamanı gelecek. Uzun zamandır işimize o kadar odaklanmıştık ki Jack geldi, kesinlikle bunun hakkında konuşuyoruz. O zamanı sabırsızlıkla bekliyoruz" dedi. "Ayrıca bizim için büyük bir öncelik değil. Çok mutluyuz."

Huntington-Whiteley, "Bebek biraz büyüdüğünde ve düğüne dâhil olduğunda bunu yapmanın eğlenceli olacağını düşünüyorum" diye ekledi.