RYAN GOSLING, MARGOT ROBBIE'NİN BARBIE'SİNİN KARŞISINDAKİ KEN ROLÜ İÇİN GÖRÜŞÜYOR

Görünüşe göre Barbie, Ken'ini buldu.

Ryan Gosling, Warner Bros, LuckyChap ve Mattel'den 'Barbie' filminde Margot Robbie'nin karşısındaki Ken'i oynayacak. Margot Robbie'nin Barbie filmi Ken'ini bulmuş gibi görünüyor.

Kaynaklar, Ryan Gosling'in Warner Bros'un klasik oyuncak bebek serisine odaklanan filminde ikonik Mattel karakterini oynamak için son görüşmelerde olduğunu söylüyor. Greta Gerwig filmi yönetiyor, Robbie başrolü oynuyor.

İki kez Oscar adayı olan, aynı zamanda senaryoyu Noah Baumbach'la birlikte yazan Greta Gerwig'in yönettiği yaklaşmakta olan filmin konusu hakkında pek bir şey açıklanmadı. Ancak Ken'in rolü hakkında önemli bir soru cevaplanacak gibi görünüyor.

Robbie ikonik Mattel bebeği olarak başrol oynamasının yanı sıra, geçen yılki “Umut Veren Genç Kadın”ın Oscar ödüllü serisinden çıkan LuckyChap Entertainment bayrağı altında filmin yapımcılığını yapıyor. “Barbie”nin yapımcıları arasında LuckyChap'ten Tom Ackerley ve Josey McNamara; Mattel'den Robbie Brenner ve Ynon Kreiz; ve David Heyman var.

Barbie'nin hikayesini beyaz perdeye uyarlama planları son yıllarda birkaç kez tekrarlandı, ancak Robbie, Gerwig ve Baumbach sırasıyla 2018 ve 2019'da projeye dâhil olduklarında iş tam gaz devam etti. Temmuz ayında Variety, “Barbie”nin 2022 başlarında WB'nin Londra'daki Leavesden Stüdyolarında prodüksiyona başlayacağını ve 2023'te sinemalarda gösterime gireceğini bildirdi.