SCARLETT JOHANSSON İLE COLİN JOST BEBEK BEKLİYOR

Çift, şimdilik bu konuda sessizliğini koruyor.

Hollywood'un en popüler çiftlerinden birinin büyük bir haberi var. Hayır, Gwen Stefani ve Blake Shelton değil - hafta sonu yeni evlendiklerini zaten biliyoruz.
 
GWEN STEFANİ VE BLAKE SHELTON'UN DÜĞÜNÜNDEN İLK KARELER

Yeni en son ünlü haberine gelirsek, Scarlett Johansson ve Colin Jost çiftinin ilk çocuklarını bekledikleri bildirildi. Tebrikler! Johansson'ın yüzüğüyle nişan haberini ilk kez Temmuz 2019'da açıkladığını ve çiftin Ekim 2020'de evlendiklerini hatırlayacaksınız.

Bir kaynak Page Six’e şunları söyledi: “Scarlett'in doğumu çok yakında, onun ve Colin'in heyecanlı olduklarını biliyorum.” Bir başkası şunları ekledi: "Scarlett hamile ama durumu çok sessiz tutuyor.”

36 yaşındaki “Yenilmezler” yıldızı, birkaç “Black Widow” etkinliğinden sonra Haziran ayında hamilelik söylentilerini ateşledi. “Black Widow filmini tanıtmak için çok fazla röportaj ve etkinlik yapmıyor ki bu çok büyük bir Marvel/Disney sürümü olduğu ve hem yıldız hem de baş yapımcı olduğu için şaşırtıcı."

Bunun yerine Zoom aracılığıyla tanıtım gösterileri gerçekleştiriyor, 21 Haziran'da Jimmy Fallon ile sohbet etmek için sanal olarak "Tonight Show"da boy gösterdi ve bariz bir şekilde sadece omuzlarından yukarısı gösterildi.

Yeni bebek, Johansson'ın önceki evliliğinden olan ve önümüzdeki ay 7 yaşına girecek olan kızına kardeş olacak. Hayranların sevdiği Saturday Night Live aktörü Jost’a gelince, bu onun ilk çocuğu olacak. Bu heyecan verici haber hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyoruz.