SELENA GOMEZ BEDENİNİ ELEŞTİRENLERE CEVAP VERDİ

“Dürüst olmak gerekirse kilom umrumda değil çünkü insanlar her türlü eleştiriyor.”

Selena Gomez sosyal medyada kendisini eleştirenlere cevap verdi. TikTok hikayeleri üzerinden bir paylaşım yapan Gomez, “İnce kalmaya çalışıyorum ama Jack in the Box’a gittim ve dört taco, üç egg roll, soğan halkası ve tavuklu sandviç aldım. Dürüst olmak gerekirse kilom umrumda değil çünkü insanlar her türlü eleştiriyor. ‘Çok zayıfsın,’ ‘çok kilolusun,’ ‘bu üzerine olmamış,’” dedi. Her ne yaparsa yapsın sosyal medyada eleştiriler olacağını kabul ettiğini söyleyen Gomez, hiç kimseyi umursamadan istediğini yediğini belirtti.TikTok paylaşımını daha da harika bir şekilde bitiren Gomez, “Olduğum gibi mükemmelim. Hikayenin mesajı? Güle güle. Lütfen bana bu sözümden bir tabela yaptırabileceğimi söyleyin,” dedi. Daha önce de internetteki zorbalıktan bahseden Gomez, eleştirilerin 2015’teki ‘Revival’ albümü kapağından sonra daha da arttığını anlatmıştı. 

2015’te Us Weekly’e konuşan Gomez, havalimanından çıkarken insanların, “Şişmansın!” diye bağırdığını söyledi. Kontrolden çıkan yorumlara karşı terapiye gitmeye karar veren Gomez, albüm kapağının da bunu temsil ettiğini söylemişti, “Kilo almış olsam da bunun önemi yok. Bu fotoğrafın anlamı bu.” 

Sağlık sorunlarını anlatmaktan çekinmeyen Gomez, lupus mücadelesinin yanı sıra böbrek ameliyatından da bahsetmişti. Geçtiğimiz Ağustos ayında Rare Beauty markasının lansmanını yapan Gomez, “Kilom çok değişiyor bu yüzden söz konusu kilom olunca derimi kalınlaştırdım ve aslında hiçbir önemi olmadığını anladım. Yorumların hepsi nefret dolu, o kadar,” demişti. 

Etİketler