SELENA GOMEZ ÇOCUKLUK AŞKINI AÇIKLADI!

Ünlü şarkıcı, gönlünü bir Disney yıldızına kaptırmış…

Çoğumuz ilkokul aşkımızın ismini kalplerle defterimize karalarken veya çok cesursak ağaçlara kazırken Selena Gomez çocukluk aşkının ismini kocaman harflerle duvarlara yazmış! Geçtiğimiz Perşembe günü ünlü şarkıcı Instagram hesabından paylaştığı video ile küçükken hoşlandığı isimleri açıkladı!

Siyah ve yeşil kalemler ile ‘Sonsuza dek Selena ve Cole Sprouse!!’ ve ‘Selena + Juan’ yazan ünlü şarkıcı, çocukluk aşklarını hatırladı. ‘Görünen o ki, 11 yaşındayken Juan ve Cole Sprouse arasında kalmışım,” diyen Gomez, esprili bir paylaşım yaptı. Disney’in ‘Zack ve Cody’nin Lüks Yaşamı’ dizi ile ünlenen 27 yaşındaki Cole Sprouse şimdilerde Riverdale dizisinde oynuyor. Gomez’in bu paylaşımına ‘Juan her zaman beni geçiyor,” diyerek yanıt veren Sprouse, Riverdale dizisindeki rol arkadaşı Lili Reinhart ile birlikte. 

Disney’in en parlak dönemlerinin yıldızları olan Sprouse kardeşleri ve Selena Gomez, birlikte dizilerde rol aldılar. ‘’Wizards of Waverly Place’ dizisinin başrolünde olan Selena Gomez, Sprouse kardeşlerinin dizisinde ziyaretçi oyuncu olarak görülmüştü. Enteresan bir şekilde, Gomez, Cole Sprouse’dan hoşlanırken rolü gereği kardeşi Dylan Sprouse’u öpmek zorunda kalmıştı! ‘Ben oldukça toplu bir çocuktum ve uzun bir süre boyunca kadınlar ile başarılı bir ilişkim olmadı. Ama sanırım ilk öpücüğüm sette Selena Gomez ile olmuştu,” diyen Dylan Sprouse, ünlü Victoria’s Secret modeli Barbara Palvin ile birlikte. 

Şimdi ise geriye kalan Juan’ın kim olduğunu bulmak!