SELENA GOMEZ VÜCUDU KONUSUNDA GÜVENSİZ OLDUĞUNU İTİRAF ETTİ

Bazen 'Güçlü Kızlar' da özgüvensiz hissedebiliyor...

Selena Gomez mükemmel değil ve hayranlarının bunu bilmesini istiyor! Tıpkı herkes gibi zaman zaman hata yapabildiğini ve özgüvensiz hissettiğini söyleyen Gomez, Elle Amerika’ya verdiği röportajda, vücudu ile olan ilişkisini anlattı.

Bedeni konusunda “her zaman güvensiz hissettiğini,” söyleyen ünlü şarkıcı, kendisini rol modeli olarak gören hayranlarına “oldukları gibi mükemmel” olduklarını hatırlattı!

Vücudunu beğenmediği günlerde spor kıyafetlerine yöneldiğini söyleyen Gomez, daha rahat kıyafetler giymek istediğini söyledi. “Bazen çok özgüvensiz oluyorum, garip iniş çıkışlarım oluyor ama genel olarak herkesin rahat kıyafetler giymesini istiyorum,” diyen ünlü şarkıcı Puma ile olan yeni koleksiyonu hakkında konuştu. “Asistanım sürekli spor kıyafetleri giyiyor ama hiç bir zaman egzersiz yapmıyor. Bu onun yaşam tarzına dönüştü ve buna bayılıyor. Hem kıyafetleri hem de kıyafetlerin verdiği hissi seviyor. Ben de herkesin böyle hissetmesini istiyorum. Asistanım bana bu konuda ilham kaynağı oldu diyebilirim,” diyen Gomez tasarımlarında rahatlığın ön planda olduğunu belirtti. 

Eski Disney Channel yıldızı, kadınları motive etmek istediğini söyledi. Kadınlara ‘iyi bir örnek’ olmak istediğini anlatan ünlü şarkıcı, kusurlarının olabileceğinin unutulmamasını istiyor. Tüm insanların hata yapabileceğinin altını çizen Gomez, “Beni destekleyen insanlar olmasaydı hiç bir şey yapamazdım, klişe gibi duyuluyor ama bu doğru. Bu nedenle ben hep iyi bir örnek olmak istedim. Asla yanlış yapmayacağım için değil—her zaman hata yapıyorum. Hayranlarıma karşı dürüst olmak istiyorum. Şunu söyleyebilirim: Yapabileceğimin en iyisini deniyorum ve bu, sizin de yapabileceğiniz bir şey—sadece yapabileceğinizin en iyisini deneyin. Bu zor ama yalnız değilsiniz,” dedi. 

Genç kızların güçlerinin farkında olmasını isteyen ünlü şarkıcı, kişiliklerini ve farklılıklarını benimsemelerini istiyor. Puma için tasarladığı ‘Güçlü Kız’ koleksiyonu ile kızlara, “Oldukları gibi güçlü ve mükemmel,” olduklarını hatırlatmak isteyen Gomez, güvensiz hissettiği zaman hayranları ile bağının, kendisini güçlendirdiğini ekledi..

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.