SELENA GOMEZ'DEN 2021'İN İLK ŞARKISI!

Gomez, İspanyolca bir şarkı yayınladı...

Selena Gomez pop yıldızı tacını geri almaya geldi! Perşembe günü yeni bir single ve müzik videosu yayınlayan Gomez, hayranlarını bu sürpriz ile şaşırttı. Daha önce 2018’de DJ Snake ile “Taki Taki” şarkısını İspanyolca seslendiren Gomez, uzun bir süre sonra yine İspanyolca bir şarkı yayınladı. Yeni bir dil tercih etse de Gomez’in ‘De Una Vez’ (Bir Kerede) adlı şarkısının teması oldukça tanıdık: kalp kırıklığı! 


‘De Una Vez’ şarkısının nakaratında, “Bir kez ve sonsuza kadar / kendi başıma güçlüyüm / Geçmişten pişmanlık duymuyorum / Senin yanında zaman geçirdiğim zamanı biliyorum / Kanatlarımı kestin / Ama artık göğsüm kurşun geçirmez,” diyen Gomez, önceki bestelerine benzer bir duygu tercih etti. 

Müzik videosunda Rodarte'nin İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonundan retro ilhamlı çiçekli bir elbise giyen Gomez, saçlarındaki çiçek tacı ile yumuşak ve zarif bir mod yaratıyor. Videonun başında çiçekli bir bahçeye dönüşen yatak odasında uyanan Gomez, mutfağa giderek eski sevgilisinin fotoğrafını ocakta yakıyor. Plaklar, bavullar ve gramofonların yanı sıra 70’ler stili bir salonda görülen Selena Gomez, büyü ve vintage elementlerini bir araya getiriyor. Yakın bir zaman içinde ‘Baila Conmigo’ adlı İspanyolca bir albüm yayınlama hazırlayan Gomez, ‘De Una Vez’ ile şarkıların tarzı hakkında ipuçları vermiş oldu. Apple Music’te Zane Lowe’un programına katılan Gomez, “Bunu son 10 yıldır yapmak istiyorum, İspanyolca bir proje üzerine çalışmak. Çünkü mirasımdan inanılmaz gurur duyuyorum ve bunun gerçekleşmesini çok istiyordum. Bence İspanyolca şarkıları daha iyi söylüyorum,” dedi.