Selena Gomez'in Yeni Erkek Arkadaşı Hakkında Merak Edilenler

Selena Gomez ve Benny Blanco ilişkisine dair bildiklerimiz...

Buse Saray BUSE SARAY 09 Aralık 2023
Selena Gomez'in Yeni Erkek Arkadaşı Hakkında Merak Edilenler

Selena Gomez, yapımcı Benny Blanco ile ilişkisini doğruladı. Selena, Instagram hikayesinde yeni partneriyle bir fotoğraf paylaştı ve ilişkisini savundu.İkili, ilişkilerini yeni açıklamış olmalarına rağmen, ikisi aslında birkaç yıldır birbirlerini tanıyorlar; daha önce 2019 hit İngilizce-İspanyol single'ı "I Can't Get Enough" üzerinde birlikte çalışmışlardı.

İşte Gomez'in yeni erkek arkadaşı hakkında bilmeniz gereken her şey.


Benny Blanco kimdir?

Şarkı yazarı, ve müzik yapımcısıdır, Selena gibi sanatçılarla çalışmıştır; hatta eski sevgilileri Justin Bieber ve The Weeknd ile de... Ürettiği şarkılardan bazıları arasında Katy Perry'nin 'Teenage Dream', Kesha'nın 'Tik Tok', Maroon 5'in 'Moves Like Jagger' ve daha fazlası bulunmaktadır. Interscope Records ile işbirliği yaparak, Blanco iki plak şirketi Mad Love Records ve Friends Keep Secrets'ı kurdu.

2000'lerin sonlarında birçok hit single'ın ortak yapımcılığını ve ortak yazarlığını yaptıktan sonra, Blanco müzik endüstrisinde büyük bir isim haline geldi.

Aynı zamanda kendi başına bir sanatçı, 2018'de Halsey ve Khalid ile birlikte "Eastside" adlı ilk single'ını yayınladı.

Benny Blanco kaç yaşında?

8 Mart 1988'de doğan Blanco, 35 yaşında ve bu da onu Selena'dan dört yaş büyük yapıyor. Reston, Virginia'da doğan Benny, Balık burcu yapıyor. Bu, Blanco'nun müzik kariyeriyle oldukça uyumlu, çünkü Balık burçları genellikle müzikle çok ilgili olma eğilimindedir.

Benny Blanco'nun gerçek adı nedir?

Gerçek adı ‘Benjamin Joseph Levin'dir ve Benny Blanco, müzik yapımcısı olarak kullandığı ismidir.


Selena Gomez ve Benny blanco ne kadar süredir birlikte?

Selena, ilişkisini 7 Aralık'ta resmen duyurdu ve Instagram Hikayeleri'nde çift olduklarını doğrulayan bir fotoğraf paylaştı. Başka bir hayranın yorumuna cevap olarak, "O benim kalbimdeki her şey" dedi. Başka bir yorumda ise, Selena ve Benny'nin altı aydır birlikte olduklarını açıkladı. "6 ay oldu tatlım," diye yazdı. Gomez, ilişkilerini doğrulamış gibi görünerek, bir dizi paylaşımı da beğendi.

Tam olarak ne zaman veya nasıl tanıştıkları konusunda kesin bilgi bulunmasa da, 2019'da Benny Blanco'nun Tainy ve J Balvin ile birlikte ürettiği "I Can't Get Enough" adlı single'ı için bir araya gelmişlerdi ve bu şarkının müzik videosunda birlikte yer almışlardı.O zamandan beri Benny, Selena'nın en son şarkısı olan "Single Soon" üzerinde de çalıştı, ki bu şarkı oldukça dikkat çekici bir eserdir.

 ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

ELLE Mart Sayısı Çıktı!

Baharı Hande Erçel ile karşılıyoruz.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.