SOPHIE TURNER GAME OF THRONES ‘SPOILERI’ MI VERDİ?

Ünlü oyuncunun son Instagram paylaşımı, dizinin hayranlarının kafasını karıştırdı…

Game of Thrones’un sekizinci ve son sezonuna hakimseniz, Sansa Stark’ı gördüğünüz için mutlu olmuşsunuzdur. Sansa Stark’ı canlandıran Sophie Turner da en az izleyiciler kadar heyecanlı olsa gerek! Çünkü ünlü oyuncunun Instagram’da paylaştığı resim ile Game of Thrones ‘spoilerları’ verdiği düşünülüyor!

10 milyon takipçisine resmi açıklayan Turner “Bu akşam gösterim yapan Thrones final sezonu onuruna… Sette uyuduğum bir fotoğraf,” diyerek aslında herkesin empati kurabileceği bir anını paylaştı. Ancak tahmin edileceği gibi Game of Thrones hayranları, bu fotoğraf üzerinden bir sürü teori üreterek, resmin aslında ne anlama geldiğini çözmeye çalıştılar. Turner’ın uyurken resmini paylaşmasını, Sansa Stark’ın dizini finalinde öleceğine bağlayanlar bile oldu! Yorum yapan hayranlar, bu resmin aslında Sophie Turner’ın uyuduğu bir kare olmadığını, Sansa Stark’ın öldüğü sahne olduğunu iddia ettiler. 

Geçmişte, sır saklayamadığını söyleyen Turner, yakın arkadaşlarına final sezonu hakkında tüm detayları verdiğini söylemişti. “Sır saklama konusunda oldukça kötüyüm. Artık insanların bana bir şey anlatmadığını düşünüyorum çünkü saklayamayacağımı biliyorlar.” Sophie Turner’ın tüm sır saklama becerileri bir yana… Winterfell’de mavi battaniye olduğunu düşünmüyoruz!