SOPHIE TURNER VE JOE JONAS EVLENDİ!

Ünlü çift, Las Vegas’ta sürpriz bir nikahla dünya evine girdi…

Nişan haberlerinden bir sene sonra, Sophie Turner ve Joe Jonas, beklenmedik bir düğün ile evlendiler! 2019 Billboard Ödüllerinden saatler sonra, törene katılanları Las Vegas’ta bir kiliseye davet eden ünlü çift, sürpriz bir seremoni ile evlendiler.

 Diplo gibi davetlilerin sosyal medyada yaptıkları canlı yayın videolarında görünen Sophie Turner, beyaz bir tulum giymeyi tercih etti.

Elvis Presley kıyafetinde bir yetkili tarafından evlendirilen ünlü çift, oldukça farklı bir düğün töreni ile dünya evine girdiler. Sophie Turner’ın yakın arkadaşı ve eltisi olan Priyanka Chopra-Jonas’ın baş nedime olduğu görülen videolarda, düğünün oldukça eğlenceli olduğu görüldü. 


Daily Mail’in haberine göre, “Seninle evleniyorum, seni seviyorum ve Tanrıya bana seni verdiği için teşekkür ediyorum,” diyen Sophie, Joe Jonas ile beraber, “Sana söz veriyorum seni asla bırakmayacağım. Hayatımın sonuna kadar seni seveceğim ve güveneceğim,” sözlerini tekrarladı. 

Törenden sonra pembe bir Cadillac arabasına binen ünlü çift, kıyafetleri ile havuza atladılar! Chopra ve Nick Jonas’ın dört gün süren düğün ve partilerinin aksine oldukça farklı bir tarz tercih eden Turner ve Joe Jonas, yılın en beklenmedik ünlü düğününe imza atmış olabilirler! .