SOPHIE TURNER VE JOE JONAS'IN YENİ DÖVMELERİ

Yakın zamanda köpekleri Waldo'yu kaybeden çift, onun anısına birer dövme yaptırdı..

TMZ'nin haberine göre, 24 Temmuz Çarşamba günü New York'ta çiftin köpek bakıcısı Waldo'yu yürüyüşe çıkardı. Bu sırada bir şeyden korkan Waldo, bakıcısından kaçarak trafiğin aktığı caddeye atladı ve maalesef araba çarpması sonucu hayatını kaybetti. Yeni evli çift, sevimli köpeklerine çarpan araba hakkında şikayetçi oldular.

Pazartesi günü, Turner ve Jonas soluğu ünlü dövme sanatçısı Dragon'un New York'taki Bang Bang stüdyosunda aldı. Çift, köpeklerinin anısına Waldo'nun bir dili dışarıda ve çok mutlu gözüktüğü gerçekçi bir portresini kollarına dövme olarak yaptırdılar. Sophie Turner dövmesinin fotoğrafını, "Seni özlüyorum Waldo. Huzur içinde uyu benim küçük bebeğim" yazarak Instagram'da paylaştı. Aynı dövmeyi yaptıran Jonas da Instagram sayfasında, "Huzur içinde uyu benim küçük meleğim" yazarak paylaşmayı tercih etti.Çiftin paylaşımlarının altına birçok ünlü ve çiftin takipçileri taziye mesajı yazdı. Julianne Hough, "Size kucak dolusu sevgi yolluyorum",  Jessica Chastain," Çok çok üzünüm", Jonas'ın kardeşi Nick'in eşi Priyanka Chopra ise fotoğrafın altına dua eden eller ve kalp emojisi yazmayı tercih etti.

Joe ve Sophie çifti en son Waldo'nun kardeşi Porky Basquiat'ı kendilerine yakın tutarak geziye çıkardıklarında görüntülendiler. Şimdi de yeni dövmeleri sayesinde Waldo hep onlar ile olacak.