‘SPENCER’ FİLMİNİN FRAGMANI YAYINLANDI

Kristen Stewart’ı Diana olarak görüyoruz!

“Hanımefendi, sizi bekliyorlar,” cümlesi ile başlayan ‘Spencer’ filminin fragmanı, Lady Diana’nın hizmetkarının ilk sözleri ile grisi yapıyor. Evet! Gerçekten de Kristen Stewart’ı Lady Diana olarak görmeyi bekliyorduk. Kristen Stewart’ın Prenses Diana olarak ilk fotoğraflarının yayınlandığı günden beri herkes bu anı bekliyordu. 

Daha önce Jackie Kennedy’nin hayatını konu alan ‘Jackie’ filminin yönetmenliğini üstlenen Pablo Larrain tarafından yönetilen ‘Spencer’ filmi, Lady Diana’nın Prenses olduğu dönemi konu alıyor. Kraliyet Ailesi’nin 1990 yılında Sandringham Estate’te geçirdikleri Noel tatilini anlatacak olan ‘Spencer’ filminde Prens Charles ve Prenses Diana’nın tartışmaları ve daha sonraki boşanma süreçleri anlatılacak. 

‘Spencer’ filminin resmi tanıtımında film şu şekilde anlatılıyor, “Prenses Diana ve Prens Charles’ın evlilikleri uzun bir süre sorunluydu. Aldatma ve boşanma dedikoduları devam etse de Kraliçe’nin Sandringham Estate evinden Noel kutlamaları hazırlanmıştı. Aile yemek yiyor, avlanıyor ve eğleniyordu. Diana bu oyunu biliyordu. Ama bu sene, her şey farklı olacaktı. SPENCER bu günlerde neler olabileceğini hayal ediyor.”

Kısa bir süre önce Jimmy Kimmel’ın programına katılan Stewart, filmin üç günü kapsadığını belirtmişti. ‘Spencer’ filminin Noel tatilindeki üç günde neler olduğunu hayal ettiğini anlatan Stewart, aynı zamanda rolü için uzun bir süre Lady Diana’nın kayıtlarını izlediğini söylemişti. 

5 Kasım'da vizyona girecek olan ‘Spencer’ filminin ilk fragmanını aşağıda görebilirsiniz…


Etİketler