SPENCER FİLMİNİN İLK UZUN FRAGMANI YAYINLANDI

Kristen Stewart’ı Prenses Diana’nın gelinliği ile görüyoruz!

Prenses Diana hakkında yapılan en son biyografik yapım olan Spencer filminin ilk uzun fragmanı yayınlandı! Kristen Stewart’ı bir geçmişe dönüş sahnesinde Diana’nın ikonik gelinliği ile gördüğümüz fragman, bizi daha da çok heyecanlandırmayı başardı. Pablo Larrain tarafından yönetilen Spencer filmi, Prenses Diana’nın Prens Charles ile evliliğini bitirme kararı aldığı 1991, Noel tatili zamanındaki 3 günde geçiyor. 

Kısa bir süre önce Los Angeles Times’a verdiği röportajda, çekimler sırasında Prenses Diana’nın varlığını hissettiğini söyleyen Kristen Stewart, “Bu filmi yaparken ürkütücü ve spiritüel hisler hissettim. Bazı anlarda sanki bir güç tarafından onaylanmış gibi hissettim” demişti. 


“Artık hayatta olmayan birinin, üstelik hayattayken de kişisel hayatına sürekli saldırı olan birisinin hikayesini anlatmak biraz korkutucu. Hiçbir zaman bir şeyi istila ediyormuşuz gibi hissetmek istemedim, sadece güzel bir şeyin çeşitliliğine bir nevi katkıda bulunuyorduk” diye ekleyen Kristen Stewart, Prenses Diana’nın mirasına saygı duyduğunu vurguladı. 

Sadece Prenses Diana’nın ruhundan değil film eleştirmenlerinden de onay alan Kristen Stewart, ‘Spencer’ filminin Venedik Film Festivali’ndeki ilk gösteriminde 3 dakika boyunca ayakta alkışlanmıştı. Variety tarafından Spencer filmindeki rolü ile Oscar potansiyelli oyuncu olarak belirlenen Kristen Stewart’ın Prenses Diana olarak performansını izlemek için sabırsızlanıyoruz!

Etİketler