SPICE GIRLS TURNESİ GERÇEKLEŞİYOR!

İkonik müzik grubu, 2019 turnelerini açıkladı…

Londra’daki Danceworks stüdyolarında gerçekleşen seçmelerden 20 sene geçti! Victoria Adams, Melanie Brown, Melanie Chisholm, Michelle Stephenson ve Geri Halliwell’in ilk defa tanıştığı bu seçmeler, ikonik Spice Girls grubunun kuruluşuna imza attı.

 


Milyonlarca CD satışından ve dünyanın her yerinden hayran kitlesi yarattıktan sonra ayrılan grup, yeni bir turne için bir araya geliyor. Uzun süredir söylentilerin dolaştığı birleşme, en sonunda doğrulandı! Spice Girls tutkusunu gizlemeyen ünlü İngiliz şarkıcı Adele, bu heyecan verici haberi Instagram sayfasından paylaştı. Önümüzdeki Pazar günü satışa çıkacak olan biletlerin saniyeler içinde tükenmesi bekleniyor. İngiltere’de gerçekleşecek turnede maalesef Victoria Beckham yer almayacak, ama diğer tüm üyeleri tekrar sahnede göreceğiz. 

Bir basın bülteni ile açıklanan turne için Emma Bunton, “Etrafa baharat saçma zamanı geldi! Yeni Spice nesline ve bizi unutmayan hayranlarımız karşısında şarkı söylemek için sabırsızlanıyorum! Hepinizi çok seviyorum!” dedi. Mel B ise, “Kendi kendime bunun gerçekleşmesini çok istiyordum ve bu turne gerçekten olacak! Gittiğim her yerde bunu anons ediyorum, ben ve kız kardeşlerim sizinle yeniden sahnede buluşacağız,” dedi. 

Moda markası üzerinde çalışmalar sürdürdüğü için turneye katılmayacağı öğrenilen Victoria Beckham, eski müzik grubu arkadaşlarını tebrik etmekle yetindi. “Spice Girls’de yer almak hayatımın çok önemli bir parçasıydı ve kızlara bu turne için şans ve eğlence diliyorum. Muhteşem bir gösteri hazırlayacaklarına eminim, geçmişteki ve günümüzdeki hayranlarımız çok sevinecek.”.