STİL SAHİBİ KATE’LER

Hepsi de stil sahibi olan Kate'ler kimler mi? Cevabı haberimizde!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 12 Ekim 2014
STİL SAHİBİ KATE’LER

‘Kate' isminin alametifarikasını çok merak ettiğimiz doğru. Hepsi de stil sahibi olan Kate'leri tam da bu sebeple aynı konuda birleştirmek istedik. Biri ‘Royal' şıklığa farklı bir yorum katan Middleton, diğeri ‘stil' denince akla gelen ilk üç isimden Moss ve de Hollywood'un romantik sarışını Bosworth! Tek benzerlikleri isimleri olan, tarzlarındaki farklılığa rağmen herkese ilham veren isimler!

Hatırlayın; ikinci bebeğini bekleyen Middleton'un bir elbiseyi ikinci kez giymesi günlerce konuşulmuş fakat kendisi bunu sorun yapmayıp bildiği yoldan gitmişti. Genç anne rahat, elegan ve genç tarzıyla ‘ben de herkes gibiyim' mesajı vermeye devam ediyor. Kate Moss içinse fazla söze gerek yok; 40'lı yaşlarında dahi genç modellere taş çıkaran ve tasarımcılara ilham vermeye devam eden ünlü model hala bir numaralarımızdan. Ve Bosworth! Sarışın aktrist tepeden tırnağa kırmızı giyerek bile nasıl sade ve cool olunacağını bizlere öğreten isimlerden. Tamam kısa kesiyoruz, detaylar galerimizde!

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.