ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

STRANGER THINGS 4. SEZONUNDAN GİZEMLİ BİR FRAGMAN DAHA YAYINLANDI

Hayranlarını daha da meraklandıran bir fragman...

Netflix’in en çok izlenen dizileri arasında yer alan Stranger Things, 4. sezon çekimlerine başlandığını duyurmuştu. 4. sezona dair Hopper’ın yaşadığını müjdeleyen fragmanın ardından gizemli bir fragman daha yayınlandı.

Fragmanda, aynı hastane önlüğünü giymiş ve aynı saç tıraşı yapılmış çocukları oyun oynarken görüyoruz. Ardından odaya bir doktor giriyor ve çocuklarla konuşuyor. Konuşmaları dinlendiğimizde, konuşan kişinin "Papa" olarak bildiğimiz Dr. Martin Brenner olduğunu anlıyoruz. Daha sonra ‘11’ numaralı kapı bizi heyecanlandırıyor; tam da o sırada Eleven’ın nefes alıp verişini duyuyoruz. İşte bu fragman bizi Stranger Things’in ilk sezonuna götürüyor; Eleven’ın kaçtığı Hawkins Ulusal Laboratuvarı…

Stranger Things ile ilgili en merak edilenler arasında yer alan konu, Eleven’ın hikâyesinin detayları… Bu fragman, Eleven'ın hikayesinin derinlerine ineceğimiz konusunda heyecan yaratıyor. "Dizinin ilk sezonuna geri dönüş mü olacak?  Sonunda meşhur 'Papa' Dr. Martin Brenner ile tanışacak mıyız? Dr. Brenner, Eleven'ın peşine mi düşecek?" Kafamızda meraklı sorular...

Büyük bir merakla beklenen dizinin 4. sezonunun yayın tarihi şuan bilinmiyor. Koronavirüs salgını nedeniyle dizinin çekimlerinin çok ağır ilerlediği ve prodüksiyon çalışmalarının ancak Ağustos 2021’de tamamlanmış olacağı söylentiler arasında... Dizinin başrol oyuncularından Mike Wheeler karakterini canlandıran Finn Wolfhard, yeni sezonun 2022’de yayınlanacağına dair bir açıklama yapmıştı fakat bu konu hakkında resmi bir açıklama bulunmuyor. Stranger Things hayranları ise salgının azalması ve çekimlerin hızlanmasıyla yeni sezonun 2021 yılının sonlarında yayınlanmasını umut ediyor.

2016’da ilk sezonuyla yayın hayatına başlayan Stranger Things, 175 farklı dalda ödüle aday gösterildi ve 65’in üzerinde ödül kazandı. Dizi 3’ü “En İyi Drama” dalı olmak üzere, 38 Emmy Ödülü adaylığı kazandı. Stranger Things’in 3. sezonu, yayına girmesinin ardından ilk haftada 65 milyon kişi tarafından izlendi.

Hopper yaşıyor!
STRANGER THINGS’İN 4. SEZON TEASERI YAYINLANDI

4.sezon, önceki üç sezondan daha korkunç ve daha heyecan verici!
STRANGER THINGS 4.SEZONUYLA EN KARANLIK DÖNEME GİRİYOR