SUPER BOWL’DAN DETAYLAR

SUPER BOWL'DAN DETAYLAR

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 03 Şubat 2014
SUPER BOWL’DAN DETAYLAR
Amerikan Futbol Ligi'nin (NFL) final maçı niteliğindeki Super Bowl'un 48'incisi dün gece New Jersey'in Metlife Stadyumu'nda oynandı. Bruno Mars ve Red Hot Chili Peppers'ın performanslarıyla heyecanın iyice arttığı geceye birçok ünlü isim de katıldı.

Zaten biliyor olsanız da kısaca Super Bowl'u Amerika'da her yıl düzenlenen Amerikan futbolu ligi National Football League'in şampiyonluk maçı olarak tanımlayabiliriz.~Seattle Seahawks ve Denver Broncos takımları arasında gerçekleşen karşılaşmanın galibi ve kupanın sahibi 43-8'lik skorla Seattle Seahawks oldu. Michael Douglas, John Travolta, David Beckham gibi bir çok ünlü ismin tribünden izlediği karşılaşma anında Amerika'da her yıl olduğu gibi hayat durdu diyebiliriz. Devre arasında Bruno Mars ve Red Hot Chili Peppers'ın performanslarıyla stadı dolduran binlerce taraftar için heyecanın dozu daha da arttı.~Unutmadan:


48. Super Bowl'un kutlanması için, CFDA (Amerikan Moda Tasarımcıları Birliği) üyesi 48 tasarımcının Amerikan futbolu kaskını kendilerine göre yorumladığını biliyor muydunuz? Aralarında Diane Von Furstenberg, DKNY, Toms, Marchesa gibi tasarımcıların ve markaların olduğu kaskların satışından elde edilecek gelirin tamamıysa Amerikan Futbol Ligi'ne bağışlanacak. Kaskları görmek isterseniz aşağıdaki galerimizi ziyaret edebilirsiniz. Yarın sonlanacak satış hakkında detaylı bilgi içinse Bloomingdales.com/superbowlhelmets sitesini ziyaret edebilirsiniz.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.