‘THE CROWN’ 5. SEZONDA PRENSES DIANA’YA İLK BAKIŞ

Elizabeth Debicki’nin Lady Di’den farkı yok!

Netflix’in ‘The Crown’ serisinin dördüncü sezonunda Prenses Diana ve Prens Charles’ı canlandıran Emma Corrin ve Josh O’Connor’a veda ediyoruz… Beşinci sezonda yeni bir Prenses Diana var! Ancak üzülmeyin, 5. Sezonda Prenses Diana’yı canlandıran Elizabeth Debicki, sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak. 

‘The Crown’ serisinin 5. Sezonundan ilk fotoğrafları yayınlayan Netflix, Prenses Diana ve Prens Charles’ın dizideki görüntülerini paylaştı. Prenses Diana’yı Elizabeth Debicki canlandırırken, Prens Charles’ı ise Dominic West canlandırıyor. Yeni fotoğraflarda bir koltukta uzanırken gördüğümüz Elizabeth Debicki, Prenses Diana karakteri için soluk pembe bir bluz ve pixie saç kesimi ile görülürken Dominic West ise Prens Charles olarak takım elbisesi ve beyazlayan saçları ile görülüyor. Dördüncü sezonun sonundan devam edecek olan ‘The Crown’ 5. Sezonu, Prenses Diana ve Prens Charles arasındaki dinamiği konu alıyor. 90’lı yıllarda Wales Prensi ve Prensesi’nin çelişkili ilişkisini gözler önüne serecek olan 5. Sezonda Elizabeth Debicki ve Dominic West’e, Kraliçe Elizabeth olarak Imelda Staunton, Prenses Margaret olarak Lesley Manville ve Prens Philip olarak Jonathan Pryce eşlik edecek. 

Temmuz ayından beri çekimlerde olan ‘The Crown,’ dizisinin 5. Sezonunun 2022’den önce vizyona girmeyeceği belirtiliyor. Yeni sezon için bir süre daha bekleyecek olsak da bu fotoğraflar heyecanlı bir sezonun bizi beklediğini kanıtladı!